6 września 2022

Program stypendialny FUNDACJI INTER CARS

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 września 2022 roku rozpoczęto nabór wniosków do nowego programu stypendialnego FUNDACJI INTER CARS.

PROGRAM AKCELERATOR to stypendium dla ambitnych, zainteresowanych motoryzacją, mechaniką pojazdową, elektroniką, mechatroniką lub logistyką uczniów szkół średnich.

Laureaci konkursu o stypendium otrzymają pomoc finansową w wysokości 8.000 zł, rozłożoną na okres 8 miesięcy trwania Programu.  W ramach swoich Indywidualnych Akceleratorów, czyli dopasowanych do potrzeb i planów programów rozwojowych, stypendyści będą mogli rozwijać swoje umiejętności, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Fundację Inter Cars.

KTO MOŻE SIĘ ZGŁASZAĆ?

Uczniowie szkół ponadpodstawowych o profilu samochodowym, mechanicznym, logistycznym
i innych związanych z motoryzacją, w szczególności ci, którzy biorą udział w zawodach i konkursach, interesują się najnowszymi osiągnięciami i trendami techniki motoryzacyjnej oraz planują zawodowo zajmować się tą tematyką.

JAKI JEST HARMONOGRAM?

• 1-30 września: rejestracja wniosków na stronie www.fundacja.intercars.eu/akcelerator (do II etapu zostaje zakwalifikowanych trzydzieścioro uczniów);
  • do 13 listopada uczestnicy II etapu przygotowują autoprezentację;
  • do 2 grudnia Fundacja ogłosi nazwiska dwudziestu stypendystów – wszyscy, wraz ze szkolnymi opiekunami, zostaną zaproszeni do udziału w uroczystej inauguracji Programu w Warszawie.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa oraz formularz do rejestracji znajdą Państwo na stronie www.fundacja.intercars.eu/akcelerator. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt
z Katarzyną Orlikowską, koordynatorką Programu Akcelerator, pod adresem akcelerator@intercars.eu