menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Raport. Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach. 2011/2012 Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
poniedziałek, 17 września 2012 14:47
alt
Prezentujemy Państwu raport „Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach 2011/2012”.

Raport został opracowany na podstawie:

- sprawozdań z realizacji programów i harmonogramów poprawy efektywności kształcenia sporządzonych przez dyrektorów szkół,
- sprawozdania z realizacji programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach”
- raportu „Monitoring realizacji programów i harmonogramów poprawy efektywności kształcenia”.

Zachęcamy Państwa Dyrektorów do zapoznania się z jego treścią i wykorzystania w planowaniu działań na rok szkolny 2012/2013.

Załączniki:

Raport „Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach 2011/2012”

sio

prawo_oswiatowe