menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konferencja „Efekty realizacji programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
wtorek, 28 sierpnia 2012 15:26

20 sierpnia 2012 roku w Torzymiu kolejny raz odbyła się konferencja nt. „Efekty realizacji programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach”.

Celem konferencji była prezentacja realizacji Programu, wskazanie efektów uzyskanych przez szkoły w wyniku wdrożenia Programu, zainspirowanie do podjęcia w szkołach dalszych działań na bazie doświadczeń wynikających z realizacji Programu oraz doskonalenie umiejętności dyrektorów szkół w zakresie racjonalnego i konstruktywnego planowania zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.
W załącznikach prezentujemy materiały konferencyjne.

Osiągnięcia  edukacyjne  uczniów województwa  lubuskiego w  świetle  wyników sprawdzianu w klasie VI i egzaminu gimnazjalnego
Warsztat pracy nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 12 w Gorzowie Wlkp.
Program poprawy efektywności kształcenia a warsztat pracy nauczyciela (Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Bytomiu Odrzańskim)
Ocenianie kształtujące w praktyce szkolnej

sio

prawo_oswiatowe