menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Zebranie informacji o stanie realizacji zadań wpływających na poprawę wyników nauczania Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
czwartek, 15 marca 2012 16:16

altZgodnie z harmonogramem Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” przystępujemy do etapu zebrania informacji o stanie realizacji zadań wpływających na  poprawę wyników nauczania, zaplanowanych w programach szkolnych w ramach realizacji powyższego Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty.

W związku z tym, prosimy wszystkich dyrektorów szkół zaproszonych do Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” w roku szkolnym 2011/2012 o pobranie, wypełnienie i wysłanie arkusza informacyjnego za pomocą elektronicznego Systemu Ankiet Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.  Ankieta będzie aktywna w terminie od 20 do 30 marca 2012 r.

W przypadku zespołu szkół należy wypełnić ankietę oddzielnie dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

Ponadto, w 25% powyższych szkół zaplanowano zebranie informacji w sposób bezpośredni. W związku z tym, w dniach od 20 do 30 marca br. wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., po wcześniejszych uzgodnieniach z dyrektorami, odwiedzą wylosowane szkoły.

Wszystkim dyrektorom, dziękujemy za współpracę w realizacji zadań edukacyjnych skutkujących m.in. podnoszeniem efektywności kształcenia.

W załączeniu prezentujemy arkusz informacyjny.

pobierz arkusz informacyjny

sio