12 września 2017

Program FLEX – możliwość kontynuowania nauki w amerykańskiej szkole średniej.

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz American Councils for International Education mają przyjemność zaprosić uczniów klas trzecich gimnazjów oraz klas pierwszych liceum/technikum do udziału w Programie FLEX. Program jest finansowany przez Departament Stanu USA i umożliwia polskim uczniom naukę w amerykańskiej szkole średniej w roku szkolnym 2018/19. Program działa od 25 lat i po raz trzeci będzie realizowany w Polsce. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

W programie mogą brać uczniowie, którzy:

• mają polskie obywatelstwo;
  • są urodzeni między 01.01.2001 a 31.12.2002;
  • są aktualnie uczniami 3 klasy gimnazjum lub 1 klasy liceum/technikum;
  • znają j. angielski w stopniu komunikatywnym;
  • spełniają wymogi dot. uzyskania wizy USA oraz nie spędzili więcej niż 3 miesięcy w ciągu ostatnich 5 lat w USA

Więcej informacji o programie dostępnych na stronie: www.americancounsils.org

Osoby zainteresowane powinny zarejestrować się oraz wypełnić formularz online przed 17 października br. http://discoverflex.org/

Data: 2017-09-12, rozmiar: 978 KB