8 lutego 2021

Próbne pobranie pytań do Konkursów Przedmiotowych LKO

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych

Zakończyliśmy etap I (szkolny) tegorocznej edycji Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Na stronie internetowej kuratorium w Elektronicznym Systemie Konkursów Przedmiotowych od 4 lutego są opublikowane wyniki i listy osób zakwalifikowanych do etapu II (rejonowego) prosimy o zweryfikowanie wprowadzonych do systemu danych uzyskanych przez Państwa uczniów.

Przed przeprowadzeniem etapu II konkursów planujemy przeprowadzenie próbnego udostępniania zestawów pytań za pomocą systemu ESKP. Prosimy o zalogowanie się w dniu 10 lutego o godzinie 9.00 do systemu ESKP za pomocą posiadanego loginu i hasła i pobranie przykładowego zestawu pytań. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny i przekazanie uwag. O godzinie 11.00 tym samym sposobem udostępniony zostanie klucz odpowiedzi, w związku z tym prosimy o zgłaszanie podobnych uwag w przypadku występujących utrudnień.

Właściwe konkursy etapu II (rejonowe) rozpoczną się od 1 marca 2021 r.

Strona z konkursami przedmiotowymi