1 września 2021

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Droszkowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego - wychowawcę grupy dzieci 4-5-letnich do pracy w przedszkolu niepublicznym.
Oferujemy:

- zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę w miłej serdecznej atmosferze,

- dobre wynagrodzenie,

- praca 8 godzin dziennie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego

nauczycieli.

Poszukujemy osoby z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, z pozytywną energią, ze znajomością zagadnień pedagogiki dziecka, osoby punktualnej z zamiłowaniem do porządku i poczuciem humoru:).

Wymagania:

- kwalifikacje kierunkowe
- łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i rodzicami,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Do CV prosimy załączyć klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Oświatowe "Przyjazna Szkoła" dla potrzeb obecnej rekrutacji. Wyrażam również zgody na przetwarzanie moich danych także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy/ma, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz odwołana swojej zgody w każdym czasie. Podania bez zamieszczonej klauzuli nie będą rozpatrywane. Prosimy o przesyłanie CV tylko zainteresowane osoby!

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyZespół Szkolno-Przedszkolny w Droszkowie