29 października 2020

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2020-12-26
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin25
Opis

Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem poszukuje kandydata na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Wymagania:
- wykształcenie: wyższe kierunkowe ( edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika specjalna)
- dobry kontakt z dziećmi
- umiejętność współpracy
- sumienność, samodzielność, kreatywność
- mile widziane dodatkowe kwalifikacje/doświadczenie
Obowiązki:
- sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych z dziećmi
- organizacja pracy grupy, wydarzeń na zewnątrz jak i wewnątrz placówki
- ścisła współpraca z rodzicami i innymi nauczycielami
Oferujemy:
- umowę o pracę
- wsparcie metodyczne i pedagogiczne
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- pracę w miłej atmosferze

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyStowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem
MiastoGorzów Wielkopolski
Kod pocztowy66-400
AdresWalczaka 42
PowiatGorzów Wielkopolski
Gminagmina miejska Gorzów Wielkopolski
Telefon885021923
E-mailautyzm_malyszyn@wp.pl