5 października 2020

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2020-10-19
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin25
Opis

Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem poszukuje kandydata na stanowisko Nauczyciel wychowania przedszkolnego.
wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe ( edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika)
- dobry kontakt z dziećmi
- sumienność, samodzielność, kreatywność
- mile widziane dodatkowe kwalifikacje, doświadczenie
obowiązki:
- sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych z dziećmi
- ścisła współpraca z rodzicami i innymi nauczycielami
- organizacja pracy grupy, organizowanie wycieczek, wydarzeń wewnątrz placówki
oferujemy:
- umowę o pracę
- szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje
- możliwość awansu zawodowego
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPrzedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem
MiastoGorzów Wielkopolski
Kod pocztowy66-400
AdresMałyszyńska 8
PowiatGorzów Wielkopolski
Gminagmina miejska Gorzów Wielkopolski
Telefon885021923
E-mailautyzm_malyszyn@wp.pl