22 listopada 2021

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2021-12-03
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin25
Opis

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego - CV prosimy wysyłać na adres autyzm_malyszyn@wp.pl
wymagania:
- wykształcenie: wyższe kierunkowe
- dobry kontakt z dziećmi w wieku od 3 do 7 lat
- umiejętność współpracy/dobry kontakt z Rodzicami
- sumienność, kreatywność, samodzielność
- mile widziane dodatkowe kwalifikacje/umiejętności/doświadczenie
Obowiązki:
- sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi
- organizacja pracy grupy, wydarzeń wewnątrz placówki, organizowanie wycieczek zewnętrznych,
- ścisła współpraca z rodzicami oraz z innymi nauczycielami,
- praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 1 etatu
Oferujemy:
– umowę o pracę
– wsparcie metodyczne i pedagogiczne
– szkolenia podnoszące kwalifikacje i kompetencje
– możliwość awansu zawodowego
- pracę w miłej atmosferze

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPrzedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem
MiastoGorzów Wielkopolski
Kod pocztowy66-400
AdresMałyszyńska 8
PowiatGorzów Wielkopolski
Gminagmina miejska Gorzów Wielkopolski
Telefon885021923
E-mailautyzm_malyszyn@wp.pl