13 sierpnia 2019

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin20
Opis

Poszukujemy nauczyciela z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki specjalnej do wspierania pracy ucznia z zespołem Aspergera w edukacji wczesnoszkolnej. Umowa na cały etat na rok szkolny 2019/2020.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołySzkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach
MiastoSłubice
Kod pocztowy69-100
AdresKilińskiego 8
Powiatsłubicki
Gminaobszar wiejski Słubice
Telefon957582243
E-maildyrsp3@op.pl

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa