17 lipca 2019

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin12
Opis

12 godzin zajęć logopedycznych dla uczniów szkoły i oddziałów przedszkolnych, mile widziane kwalifikacje z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, przyrody i innej z uprawnieniami do nauczania w szkole podstawowej. Proszę o zamieszczanie nr telefonu do CV.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołySzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi
MiastoMiędzyrzecz
Kod pocztowy66-300
Adresul. Staszica 22a
Powiatmiędzyrzecki
Gminaobszar wiejski Międzyrzecz
Telefon957412396
E-mailsp1@miedzyrzecz.pl

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa