29 kwietnia 2020

Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin20
Opis

Do naszego Zespołu szukamy osoby gotowej do tworzenia edukacji premium w Polsce. Osoby, która chce budować na zaufaniu, odpowiedzialnej, ambitnej i zdeterminowanej do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań pedagogicznych.

Inicjatywa powołania Szkoły zrodziła się w grupie pasjonatów edukacji, działających w branży od 2010 roku. Nasze podejście do rozwoju opieramy na czterech filarach: doskonałości akademickiej, rozwoju charakteru, spersonalizowanym podejściu oraz budowaniu wspólnoty na wzajemnym wsparciu i przyjaźni.

Oferujemy pracę przy wyjątkowym projekcie, który dzięki współpracy Zespołu, będzie rozwijał potencjał uczennic wywodzących się głównie z rodzin przedsiębiorców i wysokiej klasy specjalistów. Jesteśmy otwarci na nietuzinkowe osobowości.

Jeśli pracujesz lub pracowałaś w sektorze edukacji jako kadra zarządzająca lub nauczyciel albo masz doświadczenie w biznesie i chcesz zmiany w swoim życiu zawodowym, skontaktuj się z nami - spotkamy się na niezobowiązującej wideokonferencji.

Początek współpracy przewidujemy od 1 września 2020. Podczas tego roku, głównym zadaniem będzie stworzenie zespołu nauczycieli Liceum oraz praca nad wdrożeniem wizji projektu przy współpracy z Zarządem, w tym rejestracja Szkoły oraz rekrutacja Uczennic.

Rozpoczęcie działalności Szkoły nastąpi we wrześniu 2021 roku. Dyrektorka Szkoły będzie mogła skupić się wyłącznie na merytorycznym wymiarze pracy – utrzymaniem budynku Liceum będzie zajmowała się dedykowana do tego firma.

Kogo aktualnie szukamy?
Osoby o wysokich kompetencjach zarządczych i pedagogicznych, kreatywnej, wytrwałej, dynamicznej, najchętniej z doświadczeniem w branży edukacyjnej. Od wybranego Kandydata oczekujemy także dobrej organizacji pracy, w tym zarządzania budżetem, docenienia potrzeby prywatnej edukacji premium oraz umiejętności stawiania kropki nad „i”. Siedziba Szkoły mieści się w bliskich okolicach Wrocławia. Jeśli mieszkasz daleko – pomożemy w znalezieniu mieszkania.

Wymiar pracy?
Od 1 września 2020 do 31 lipca 2/5 etatu, od 1 sierpnia 2021 pełen etat.

Co proponujemy?
• stabilną pracę przy ambitnym, ciekawym i prestiżowym projekcie
• udział w wizytach studyjnych, w tym zagranicznych oraz udział w warsztatach doszkalających
• pomoc w uzupełnieniu wykształcenia specjalistycznego
• pracę w koleżeńskiej atmosferze i pięknym miejscu
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: umowa o pracę, kontrakt menadżerski lub umowa o współpracy)
• dla osób spoza Wrocławia – zakwaterowanie
• gabinet
• służbowy laptop i telefon
• program motywacyjny, uwzględniający m.in. stypendia dyrektorskie w szkole oraz succes – fee
• realizacja projektu we współpracy ze znakomitymi Partnerami

Jeśli chce Pani/Pan poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt:
Prosimy o przesyłanie cv na powyższy adres wraz z załączeniem:
· listu motywacyjnego
· referencji – opcjonalnie.

ps. Ponieważ propozycja współpracy dotyczy osób z całej Polski oraz z zagranicy, to umieszczamy ją na tym portalu. Nie ma technicznej możliwości zaznaczenia właściwego powiatu i gminy, więc widnieje tu nazwa lokalna. Praca jest w bliskich okolicach Wrocławia.

Typ szkołySzkoła ponadpodstawowa
Nazwa szkołyNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące