14 lutego 2019

Podpisanie umów przystąpienia szkół do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Informujemy o kolejnym spotkaniu dyrektorów szkół z operatorem Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej organizowanym na okoliczność podpisania umów związanych z przystąpieniem szkół do sieci OSE.

Zapraszamy Państwa dyrektorów (wstępna lista w załączniku) na spotkanie celem podpisania umowy.

Spotkanie odbędzie się 25.02.2019 r. o 11:00 w Zespole Edukacyjnym nr 4 w Zielonej Górze, ul. Drzonków – Szkolna 2, 66-004 Zielona Góra tel. 68 3275128.

Proszę o zabranie pieczątki szkoły, pieczątki imiennej oraz zgody organu prowadzącego (w przypadku braku zgody organu będziemy prosić o jej dosłanie pocztą).

W sprawach związanych z udziałem w spotkaniu proszę kontaktować się z przedstawicielami operatora OSE pod numer infolinii +48 22 182 55 55.

Wstępna lista 25.02.2019 r.
Data: 2019-02-15, rozmiar: 15 KB

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa