15 września 2014

Orientacja zawodowa i kontakty z praktyką wyzwaniem dla edukacji i rynku pracy – Krajowa konferencja projektu Impuls.

impuls big quality

Zapraszamy dyrektorów, doradców zawodowych i pedagogów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  i dyrektorów poradni psychologiczno- pedagogicznych na krajową konferencję projektu Impuls. Implementacja kontaktów z praktyką w przedsiębiorstwach dla nauczycieli i uczniów pn.”Orientacja zawodowa i kontakty z praktyką wyzwaniem dla edukacji i rynku pracy”, która odbędzie się 22 września 2014 r. w godzinach 10 00 – 16.00 w sali konferencyjnej Hotelu Mieszko w Gorzowie Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 82, 66-400 Gorzów Wlkp.

Celem konferencji jest podsumowanie i prezentacja efektów realizowanego projektu oraz wymiana doświadczeń w zakresie działań w obszarze poradnictwa zawodowego i edukacji dla rynku pracy.

Rejestracja na ko-gorzow.edu.pl/konferencje