BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Olimpiady,trunieje i inne konkursy
Konkurs „Czytanie warte zachodu”- wyniki Drukuj
Autor: Grzegorz Rados   
czwartek, 23 marca 2017 12:39

wom gorzow15 marca br. zostały przeprowadzone zawody II stopnia IV edycji konkursu „Czytanie warte zachodu” dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego, w których wzięło udział 106 uczniów. Do finału, który odbędzie się 3 kwietnia br. w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp., zakwalifikowano 32 uczniów. Wyniki konkursu oraz lista finalistów dostępne poniżej.

 

Więcej…
 
Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ Drukuj
Autor: Izabela Chrostek   
czwartek, 23 marca 2017 11:21

widzisz reagujRusza IV odsłona konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!”.

Więcej…
 
Dni Otwarte gorzowskich szkół zawodowych Drukuj
Autor: Grzegorz Rados   
wtorek, 21 marca 2017 15:03

Szkoły zawodowe w Gorzowie Wlkp. zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych na Dni Otwarte (szczegóły na załączonym poniżej plakacie). Przy tej okazji po raz kolejny wystartuje akcja pt. Tramwaj imprezowy dla zawodowców, będąca dla gimnazjalistów dodatkową możliwością, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty edukacyjnej szkół zawodowych.

 

Więcej…
 
41 edycja Wojewódzkich Zawodów Fizycznych Drukuj
Autor: Grzegorz Rados   
wtorek, 21 marca 2017 15:00

wom gorzowWojewódzki Ośrodek Metodyczny i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego do wzięcia udziału w 41 edycji Wojewódzkich Zawodów Fizycznych, które odbędą się 4 kwietnia 2017r., o godzinie 11.00, w ZSO nr 1. Zachęcamy również nauczycieli fizyki do zgłaszania swoich uczniów.

 

Więcej…
 
XI edycja ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych Technik-Absolwent Drukuj
Autor: Grzegorz Rados   
wtorek, 21 marca 2017 14:27

simpStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza uczniów i absolwentów średnich szkół zawodowych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych branży mechanicznej, samochodowej, lotniczej, mechatronicznej i pokrewnych jak np. elektronicznej, energetycznej, ochrony środowiska itp. do wzięcia udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP.

 

Więcej…
 
Ogólnopolski konkurs „Tadeusz Kościuszko - niezłomny bojownik w walkach o niepodległość” Drukuj
Autor: Grzegorz Rados   
środa, 15 marca 2017 12:08

sp88warszawaMuzeum Niepodległości i Szkoła Podstawowa nr 88 w Warszawie zapraszają uczniów szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „Tadeusz Kościuszko - niezłomny bojownik w walkach o niepodległość”. Konkurs odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet