15 października 2018

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Organizatorem Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej jest Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny. Partnerami są: Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawska Szkoła Filmowa, Centralny Gabinet Edukacji Filmowej w Łodzi, Filmoteka Szkolna oraz Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej. Olimpiada zostanie rozegrana po raz trzeci, a tematem przewodnim tej edycji jest Literatura na ekranie: adaptacje i przyliterackość filmu.

Rejestracja na Olimpiadę trwa do 29 października, a eliminacje szkolne odbędą się 14 listopada 2018 r.

Więcej informacji, w tym „Poradnik dla uczniów i nauczycieli” stanowiący merytoryczny przewodnik po zagadnieniach związanych z Olimpiadą, znaleźć można na stronie www.fn.org.pl/olimpiada.

olimpiada logo 2018
Data: 2018-10-15, rozmiar: 306 KB