28 listopada 2018

Ogólnopolski Turniej Ekonomiczny – Sukces Na Bank

Zapraszamy uczniów szkół liceów i techników do udziału w ogólnopolskim turnieju wiedzy o finansach i ekonomii. W turnieju mogą uczestniczyć pięcioosobowe reprezentacje szkolne, pod nadzorem i opieką nauczyciela.

Sukces na bank rozpocznie się od etapu online, rozgrywanego za pomocą aplikacji na stronie internetowej. W ten sposób rozegrane zostaną eliminacje, które wyłonią 200 najlepszych drużyn. Będą one rywalizować w finałach regionalnych, które odbędą się w czterech miastach w Polsce (w każdym z nich rywalizować będzie 50 drużyn). Każdy z finałów regionalnych wyłoni 4 najlepsze drużyny (łącznie 16 reprezentacji), które wejdą do najważniejszego i ostatniego etapu projektu, rozgrywanego w formie teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej!

Szczegółowe informacje na temat turnieju dostępne są na stronie: sukcesnabank.pl