23 września 2020

Ogólnopolski projekt edukacyjny B.Net

We wrześniu startuje projekt edukacyjny B.NET, realizowany przez Fundację Digital University i T-Mobile Polska. W ramach tej inicjatywy przeprowadzonych zostanie kilkadziesiąt szkoleń
i warsztatów dla dzieci i nauczycieli, które mają na celu rozwój cyfrowych umiejętności i wzrost świadomości na temat zagrożeń w sieci.

W ramach projektu organizatorzy zapraszają nauczycieli na szkolenia online B.NET, podczas których omówione zostaną kluczowe aspekty bezpieczeństwa w sieci dotyczące uczniów w wieku 6 – 13 lat. Oprócz rzetelnej wiedzy, podczas szkolenia nauczyciele otrzymają gotowe scenariusze zajęć, które powinni zrealizować z klasami 1- 8 w swojej szkole podczas tygodnia z B.NET. Scenariusze zostały przygotowane w trzech wariantach: dla klas 1-3, 4-6 oraz 7-8, a tematyka zajęć będzie odpowiednio sprofilowana pod kątem wieku uczniów. Na zakończenie projektu eksperci projektu przeprowadzą turnieje B.NET pełne zabawy oraz ciekawych wyzwań. Projekt zostanie przeprowadzony przez doświadczonych trenerów współpracujących z fundacją Digital University.

Wszystkie informacje dotyczące projektu oraz terminy szkoleń wraz z system rejestracji na nie dostępny jest na stronie http://bnet.info.pl/

Informacje o projekcie
Data: 2020-09-23, rozmiar: 110 KB