22 lutego 2019

Konkurs pn. Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” jest jednym z elementów działań promocyjno-edukacyjnych Policji w ramach obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej, która przypada w 2019 roku.

• UCZESTNIKAMI KONKURSU MOGĄ BYĆ:

1. policjanci,
  2. pracownicy Policji,
  3. rodziny policjantów i pracowników Policji,
  4. uczniowie klas mundurowych,
  5. członkowie stowarzyszeń związanych z Policją,
  6. kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji,
  7. kółka zainteresowań, których członkami są: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.

• CELE KONKURSU:
  • upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji,
  • kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej poprzez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym,
  • ORGANIZATOR OGÓLNOPOLSKI: Komenda Główna Policji,
  • ORGANIZATOR WOJEWÓDZKI: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.,
  • MIEJSCE I DATA SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ ORAZ PRAC KONKURSOWYCH:

prace konkursowe, wraz z załącznikami, można złożyć osobiście w siedzibie organizatora wojewódzkiego pod adresem:

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

Wydział Komunikacji Społecznej
ul.
Kwiatowa 10

66-400 Gorzów Wlkp.,

przesłać pocztą tradycyjną na powyższy adres lub pocztą elektroniczną na adres
e-mail: sekretariat.wks@go.policja.gov.pl w terminie do 29 marca 2019 r.,

• TERMIN I MIEJSCE PRZEGLĄDU ZGŁOSZONYCH PRAC KONKURSOWYCH:

4 – 5 kwietnia 2019 r.  – Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Gorzowie Wlkp.,

• TERMIN I SPOSÓB OGŁOSZENIA WYNIKÓW:

10 kwietnia 2019 r. – wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej lubuskiej Policji www.lubuska.policja.gov.pl w aktualnościach oraz w banerze: Ogłoszenie Konkursowe. Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” (w sekcji banerowej po prawej stronie),

• NAGRODY: nagrodą główną dla zwycięzcy eliminacji wojewódzkich w każdej kategorii konkursowej jest uzyskanie kwalifikacji do ogólnopolskiego finału konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne w załączonym Regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej lubuskiej Policji  www.lubuska.policja.gov.pl w aktualnościach oraz w banerze Ogłoszenie Konkursowe.

Data: 2019-02-22, rozmiar: 101 KB
Regulamin konkursu - załącznik nr 1