30 stycznia 2018

Miejsca i terminy organizacji etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2017/2018

Informujemy o terminach i miejscu organizacji etapów wojewódzkich konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych.

  • Rejon 1 – Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
  • Rejon 2 – Międzyrzecki, Świebodziński
  • Rejon 3 – Słubicki, Sulęciński
  • Rejon 4 – Nowosolski, Wschowski
  • Rejon 5 – Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
  • Rejon 6 – Żarski, Żagański
Miejsca organizacji etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2017/2018
Typ szkoły Zestawy pytań Lokalizacja
KONKURSY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Język Polski  12 maja 2018 r. (sobota) godz. 11.00:

Dla rejonów 1, 2, 3

Szkoła Podstawowa nr 10
w Gorzowie Wlkp.
ul.
Towarowa 21

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 722 53 92

Dla rejonów 4, 5, 6

Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze
ul.
Francuska 10

65-941 Zielona Góra

tel. 68 455 77 77

Matematyka  11 maja 2018 r. (piątek) godz. 13.00:

Rejon 1, 2, 3

Szkoła Podstawowa nr 1
w Gorzowie Wlkp.
ul. Dąbrowskiego 23

66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 95 722 64 23

Rejon 4, 5, 6

Szkoła Podstawowa nr 14
w Zielonej Górze
ul.
Jaskółcza 66

65-518 Zielona Góra

tel. 68 325 50 11

Język Angielski  10 maja 2018 r. (czwartek) godz. 10.00:

Szkoła Podstawowa nr 16
w Gorzowie Wlkp.,
ul. Dunikowskiego 5
66-400 Gorzów Wlkp.,

tel. 95 721 36 24

Język Niemiecki 09 maja 2018 r. (środa) godz. 10.00:

Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Zielonogórska 5,
65-256 Zielona Góra,
tel. 68 454 96 17

KONKURSY DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW Biologia  5 marca 2018 r (poniedziałek) godzina 13.00
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
ul. Wyszyńskiego 101
65-536 Zielona Góra
Tel. 68 326 36 80
Chemia   14 marca 2018 r. (środa) o godzinie 13.00
Szkoła Podstawowa nr 2 Gorzów Wlkp.
ul. Zamenhofa 2A
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 95 728 92 95
Fizyka 13 marca 2018 r. (wtorek) godzina 13.00
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Sikorskiego 11
66-200 Świebodzin
Tel. 68 475 09 65
Geografia 6 marca 2018 r. (wtorek) godzina 13.00
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych
Zielona Góra
ul. Wyspiańskiego 21
65-036 Zielona Góra
Tel. 68 451 20 50
Historia 12 marca 2018 r. (poniedziałek)
godzina 13.00:

Szkoła Podstawowa nr 6
os. Kasztelańskie 8
66-300 Międzyrzecz
tel. 95 741 18 46
Język Angielskiego 15 marca 2018 r. (czwartek) godzina 10.00
II Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.
ul. Przemysłowa 22
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 95 722 84 38
Język Niemiecki 8 marca 2018 r. (czwartek) godzina 10.00
Gimnazjum w Czerwieńsku
ul. Zielonogórska 43b
66-016 Czerwieńsk
Tel. 68 327 87 07
Język Polski   9 marca 2018 r. (piątek) godzina 13.00

Rejon 1,2,3
Szkoła Podstawowa nr 20 w Gorzowie Wlkp.
ul. Szarych Szeregów 7
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. 95 722 94 55
Rejon 4,5,6
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach
ul. Okrzei 19
68-200 Żary
tel. 68 470 45 77

Język Francuski   7 marca 2018 r. (środa) godzina 10.00
Zespół Szkół Akademickich
ul. Szosa Kisielińska 18
65-247 Zielona Góra
Tel. 68 324 13 26
Matematyka 16 marca 2018 r. (piątek) godzina 13.00:
Zespół Edukacyjny nr 3 Zielona Góra
os. Pomorskie 13
65-548 Zielona Góra
Tel. 68 325 82 32 

Pozostałe miejsca będą uzupełniane sukcesywnie po rozegraniu kolejnych rejonowych konkursów przedmiotowych