14 listopada 2017

Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski o Laur Haliny Poświatowskiej

Szanowni Państwo

Regionalne Towarzystwo Kultury w Świebodzinie organizuje Międzywojewódzki XVIII Konkurs Recytatorski o Laur Haliny Poświatowskiej, którego półfinały odbędą się w Gorzowie Wlkp., Świebodzinie i Zielonej Górze w dniu 17 listopada 2017 r.

Konkurs organizowany jest w pięćdziesiątą rocznicę śmierci tej wielkiej postaci literackiej i przeprowadzony będzie w kategorii dziecięcej (szkoły podstawowe) oraz w kategorii starszych. Instytucje delegujące typują do dwóch osób w jednej kategorii wiekowej.  Należy przygotować recytacje poezji Haliny Poświatowskiej o czasie interpretacji do dwóch minut. Finał konkursu odbędzie się w Świebodzinie w dniu 2 grudnia br.

Organizatorzy półfinałów:

Gorzów Wielkopolski, Miejskie Centrum Kultury – 95 722 65 27

Świebodzin, Regionalne Towarzystwo Kultury – 792 939 515, 68 382 41 79

Zielona Góra, Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerz” – 660 509 307.