23 sierpnia 2013

Kurs języka hiszpańskiego – PROGRAM EUROPROF

oreOśrodek Rozwoju Edukacji Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych, Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce oraz Instytut Cervantesa w Warszawie ogłaszają nabór kandydatów do PROGRAMU EUROPROF.

Kurs języka hiszpańskiego przeznaczony jest dla nauczycieli przedmiotów niejęzykowych pracujących w aktualnie istniejących lub przyszłych sekcjach dwujęzycznych (dyrekcja musi złożyć deklarację o zamiarze utworzenia takiej sekcji) z językiem hiszpańskim w Polsce.  Wyjątkowo, i tylko w sytuacji, gdyby była wystarczająca liczba miejsc, zostaną również przyjęci na kurs nauczyciele języków obcych innych niż hiszpański.

Przed wysłaniem zgłoszenia organizatorzy proszą o dokładne przeczytanie WSZYSTKICH INFORMACJI dotyczących programu, które zamieszczono na stronie Wydziału Rozwoju Kompetencji Językowych Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

W razie pytań możliwy jest kontakt:

Anna Susek
Samodzielny referent ds. języków romańskich
Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych

Ośrodek Rozwoju Edukacji