19 listopada 2018

Konkursy Przedmiotowe Lubuskiego Kuratora Oświaty 2018/2019 – zgłaszanie uczniów

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Zwracam się do Państwa z prośbą o właściwe przypisywanie uczniów do konkursów przeznaczonych dla uczniów poszczególnych typów szkół. Uczniowie klas gimnazjów powinni być zgłaszani w konkursach przeznaczonych dla gimnazjalistów natomiast uczniowie szkół podstawowych odpowiednio do swoich konkursów. Po zalogowaniu się do systemu ESKP otwierają się zakładki dla konkursów osobno szkół podstawowych i gimnazjów. Prosimy o przypisywanie uczniów do konkursów dla danego typu szkoły. Konkursy są organizowane z tych samych przedmiotów, ale dotyczą różnych typów szkół.  Podczas logowania prosimy sprawdzić nazwę szkoły, ta będzie umieszczona na zaświadczeniu.

W chwili obecnej niektóre szkoły błędnie przypisały swoich uczniów do konkursów nie uwzględniając podziału na typ szkoły (uczniowie gimnazjów zapisani zostali w konkursach dla szkół podstawowych i odwrotnie). W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie swoich zgłoszeń i dokonanie odpowiednich korekt. W razie wątpliwości proszę o kontakt z administratorem systemu l.moskaluniec@ko-gorzow.edu.pl