30 października 2012

Konkurs wiedzy o kształceniu modułowym

koweziuKrajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wiedzy o kształceniu modułowym, który zorganizowany został w ramach projektu „System wsparcia szkół i placówek oświatowych wdrażających modułowe programy kształcenia zawodowego”.

Konkurs przede wszystkim skierowany jest do uczniów, którzy już uczą się zawodu i tych, przed którymi stoi wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Organizatorzy pragną w ten sposób zachęcić młodzież do poszukiwania informacji na temat tego sposobu kształcenia, wybierania szkół kształcących w zawodach w oparciu o programy modułowe, a przede wszystkim do świadomego planowania ścieżki kariery zawodowej.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.facebook.com/ksztalceniemodulowe.

Organizatorzy zachęcają do wydrukowania i zawieszenia na szkolnej tablicy informacyjnej plakatu informującego o konkursie.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem http://koweziu.edu.pl/index.php?id=news&cont=tresc&n=792