28 września 2022

Konkurs plastyczny z okazji Światowego dnia zwierząt „Psie troski”.

Fundacja Serce Świata zaprasza do udziału w konkursie plastycznym z okazji Światowego dnia zwierząt „Psie troski”. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu ilustracji do fragmentów książki „Psie Troski” Toma Justyniarskiego.

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowanie swojego talentu

a także możliwość stworzenia ilustracji do książki „Psie Troski”. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie szkół podstawowych klas 1-3.

Prace należy przesłać pocztą na adres ul. Borecka 25, 03-034 Warszawa z dopiskiem: ”Psie Troski” do 04.11.2022 r. (liczy się data stempla pocztowego). Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody oraz dyplomy. Nagroda za pierwsze miejsce: LAPTOP.

Wszystko o konkursie na Facebooku: www.serceswiata.org

Regulamin Konkursu Plastycznego dla Dzieci
Data: 2022-09-28, rozmiar: 219 KB