3 lipca 2018

Konkurs plastyczny „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”.

Szanowni Państwo

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. wraz z Wojewodą Lubuskim, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Metodyczny w Gorzowie Wlkp., organizuje konkurs plastyczny „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ”. realizowanego w ramach Programu Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2018”

Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, w szczególności podczas wypoczynku nad wodą, edukacja i popularyzacja wiedzy wśród dzieci na temat zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz ograniczenie wypadków nad wodą i utonięć.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego rysunku poruszającego tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania czasu wolnego nad wodą podczas wakacji. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci, uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych, zamieszkujący na terenie woj. lubuskiego.

Uczestnicy konkursu za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinni przesłać prace plastyczne wraz z kartą zgłoszenia w terminie do 21 września 2018 r. (data wpływu pracy do siedziby organizatora) pod adres: Wydział Prewencji Komenda Wojewódzka Policji ul. Kwiatowa 10, 66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem: konkurs plastyczny.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

regulamin konkursu plastycznego
Data: 2018-07-03, rozmiar: 3 MB