18 czerwca 2021

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. realizuje Program Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2021”. W celu promocji zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, w szczególności podczas wypoczynku nad wodą, zorganizowano kolejną edycję konkursu plastycznego pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Współorganizatorami konkursu są: Wojewoda Lubuski, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim.

• Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych woj. lubuskiego
    w wieku od 10 do 15 lat i będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki).
  • Technika wykonania rysunku (w formacie A4) jest dowolna
  • Dzieci za pośrednictwem rodziców lub szkół, powinny przesłać wykonane prace
    w terminie do 24 września 2021 r. (data wpływu pracy do siedziby organizatora)
    pod adres: Wydział Prewencji Komenda Wojewódzka Policji ul. Kwiatowa 10,
    66-400 Gorzów Wlkp. z dopiskiem: konkurs plastyczny „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.
  • Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia – załącznik do Regulaminu.
  • Na odwrocie pracy plastycznej dodatkowo należy dopisać imię i nazwisko autora pracy.
  • Jedna osoba (autor) może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 października 2021 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów.

Szczegółowych informacji udziela:

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Tel. kontaktowy : (95) 738-15-74 lub 95 738 15 70

Data: 2021-06-18, rozmiar: 285 KB