2 grudnia 2021

Konkurs plastyczny „Co lubię? Sport lubię!”

Polski Komitet Olimpijski zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Co lubię? Sport lubię!”. Zadaniem uczniów z klas I-III (kategoria I konkursu) jest stworzenie kartki z życzeniami powodzenia dla polskich olimpijczyków. Z kolei uczniowie klas IV-VI oraz VII-VIII (kolejno kategoria II i III konkursu) mają wyrazić w formie pracy plastycznej odpowiedź na pytanie  „Co czuję, gdy uprawiam sport?” oraz dołączyć do pracy krótki tekst. Szczegóły znajdują się w regulaminie oraz opisach zdań konkursowych.

Prace wraz z kartami zgłoszeniowymi należy przesłać do 22 grudnia 2021 roku włącznie – drogą mailową na adres edu.pkol@pkol.pl, pocztową (Polski Komitet Olimpijski, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa). Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: https://olimpijski.pl/konkurs-plastyczny-co-lubie-sport-lubie/

Opis zadania_kategoria I
Data: 2021-12-02, rozmiar: 193 KB