13 czerwca 2017

Konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje nad wodą”

policja gorzow new2014Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa lubuskiego do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje nad wodą”, realizowanym w ramach Programu Działań Prewencyjnych „Bezpieczne wakacje 2017”. Współorganizatorami konkursu są: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, Fundacja „Contra Crimen” oraz WOPR województwa lubuskiego.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie rysunku poruszającego tematykę promującą bezpieczny sposób wypoczynku nad wodą w czasie wakacji. Rysunki należy wykonać na kartce papieru format A4 (technika wykonania dowolna). Prace plastyczne wraz z kartami zgłoszeniowymi (w załączniku do dostępnego poniżej regulaminu) należy przesłać na adres Wydziału Prewencji KWP (w regulaminie) do dnia 20 września 2017 r. (decyduje data wpłynięcia do siedziby organizatora), z  dopiskiem: konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 29 września 2017 r., wyniki zostaną ogłoszone na stronach internetowych organizatora i współorganizatorów. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o terminie i sposobie wręczenia nagród telefonicznie.

Regulamin konkursu plastycznego
Data: 2017-06-13, rozmiar: 2 MB