9 października 2020

Konkurs ”Mistrz Wypracowań”

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Skierowany jest on do osób piszących „lekkim” piórem i które chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy związane z językiem polskim.

Konkurs zakończy się 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na zwycięzców czekają  liczne cenne nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z legimi.pl do wszystkich uczestników konkursu powędruje nagroda. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Konkurs jest podzielony na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami mogą wziąć udział również dorośli i nauczyciele. Wszystkie nadesłane prace uczestników zostaną sprawdzone przez moderatora konkursu. Od jakości nadesłanej pracy, poprawności językowej i ortograficznej zależy liczba otrzymanych punktów.

 

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:

– najnowsza konsola Xbox Series X,

– najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,

– najnowsza Konsola Xbox Series S,

– Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,

– Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,

– opaski sportowe Mi Smart Band 5.

– dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

 

Ponadto w konkursie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie co najmniej 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo na stronie: https://dyktanda.pl/lista-konkursow