14 czerwca 2018

Konkurs „Ludzie wiary i ludzie Kościoła w służbie Niepodległej. Walka – Budowa – Obrona”

W imieniu Rady Szkół Katolickich zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych (w roku szkolnym 2017/2018 – klas VII), klas gimnazjalnych (w roku 2017/2018 – klasy II) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ludzie wiary i ludzie Kościoła w służbie Niepodległej. Walka – Budowa – Obrona”.

Regulamin Konkursu oraz wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu:    www.rsk.edu.pl/konkurs/.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach: szkolnym i ogólnopolskim. Etap szkolny ma charakter indywidualny. Etap ogólnopolski ma charakter drużynowy i składa się z części pisemnej i ustnej. Udział w konkursie jest bezpłatny. Etap szkolny odbędzie się 25 września o godz. 10.00 – w szkołach. Etap ogólnopolski odbędzie się 26 i 27 października na Jasnej Górze. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie – bezpłatnie.