8 kwietnia 2019

Konkurs literacki „Popisz się talentem”.

W imieniu wydawnictwa Nowa Era zapraszamy do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Popisz się talentem”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest zachęcenie uczniów do rozwijania pasji literackich, stworzenie im możliwości artystycznej ekspresji i realizacja prawa dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę.

Uczestnicy konkursu nie tylko mają okazję do wykazania się talentem językowym i kreatywnością, ale także zyskują szansę na debiut literacki w prawdziwej książce. Teksty trzydziestu laureatów zostaną opublikowane w formie samodzielnego, profesjonalnie zredagowanego i zilustrowanego wydawnictwa.

Konkurs jest inicjatywą niekomercyjną. Udział w nim jest dla wszystkich uczniów darmowy. Aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse, nadesłane teksty oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 1-4 oraz 5-8).

W załączeniu przekazujemy regulamin konkursu.

regulamin Popisz się talentem - 2019
Data: 2019-04-08, rozmiar: 40 KB