15 grudnia 2020

Konkurs fotograficzny pn. „Bezpiecznie w ferie”

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych z terenu województwa lubuskiego do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Bezpiecznie w ferie”, organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Konkurs polega na zgłoszeniu, za pośrednictwem szkoły lub rodziców, jednej fotografii o tematyce promującej bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Konkurs będzie odbywać się w formule jednoetapowej (etap wojewódzki). Prace w formie elektronicznej wraz z kartą zgłoszeniową (zał. nr 1 do Regulaminu) należy przesyłać do dnia 20 stycznia 2021 r., na adres poczty elektronicznej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim:

sekretariat.prew@go.policja.gov.pl

wpisując w temacie wiadomości: Konkurs fotograficzny „Bezpiecznie w ferie”.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne w załączonym Regulaminie.

Regulamin_karta zgłoszenia
Data: 2020-12-15, rozmiar: 672 KB