2 września 2021

KONKURS EXPLORY 2022

1 września 2021 r. rozpoczyna się nabór zgłoszeń do największego w Polsce międzydyscyplinarnego konkursu dla młodych talentów w wieku 13-20 lat  – Konkurs Explory. Program skierowany jest do młodych entuzjastów nauki i nowych technologii, rozwijających swoje projekty z różnych dziedzin. Do wygrania – stypendia naukowe, udział w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach poświęconych nauce, nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje: https://www.explory.pl/rekrutacja,111

Nabór projektów do konkursu: 1 września 2021– 7 stycznia 2022

 

Więcej o Konkursie Explory opowiemy na webinarium informacyjnym, które odbędzie się 15 września 2021 o godzinie 17:30. Spotkanie poprowadzi Dorota Braziewicz – koordynatorka Konkursu Explory, a gościem specjalnym będzie Anna Skierska – laureatka I nagrody w Konkursie z 2019 roku.

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do 7 września poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLwFlrt6SJqM5LQM-3ZqcI7J5JEqPOKXzZNiVqMUoEsXVNww/viewform?usp=sf_link

Program Explory to flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii. Główną ideą programu jest wspieranie zdolnych, młodych talentów w realizacji innowacyjnych projektów naukowych i technicznych, a także docieranie do szerokiego grona odbiorców, promowanie kultury naukowej i wzbudzanie ciekawości świata.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Facebook: https://www.facebook.com/Explory/

Instagram: @explory_open_mind

Youtube: https://www.youtube.com/user/FestiwalExplory

www.explory.pl