4 kwietnia 2017

Konkurs BRD Uczeń na drodze – eliminacje rejonowe

Organizatorów cieszy bardzo duże zainteresowanie szkół. Do konkursu zgłosiło się 78 szkół, natomiast do etapu rejonowego zostały zakwalifikowane wszystkie te szkoły, które spełniły wymogi regulaminowe: masowość (udział 90% uczniów) i dostarczyły wyniki w formie rankingu. Informujemy, że zakwalifikowaną szkołę w eliminacjach rejonowych reprezentuje drużyna składająca się z trojga uczniów, którzy zostali sklasyfikowani w rankingach szkolnych na czwartej (4) pozycji (po jednym uczniu z rankingu klas czwartych, klas piątych, klas szóstych). W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się zmianę składu drużyny. W takim przypadku możliwy jest udział ucznia sklasyfikowanego w rankingu na miejscu piątym (5). Przypominamy, żeby uczniowie posiadali przy sobie legitymację szkolną oraz, żeby byli przygotowani do rozwiązywania testu wiedzy z zakresu BRD. Organizatorzy zapraszają do udziału w eliminacjach rejonowych, które odbędą się w niżej podanych szkołach i terminach:

SP Tomaszowo – 10.04.2017, godz. 10:00 dla szkół:

Brody Żarskie, Brzeźnica, Jasień, Leszno Górne, Lipinki Łużyckie, Lubanice, Lubsko 1, Lubsko 3, Łęknica, Tomaszowo, Trzebiel, Siecieborzyce, Wiechlice, Żarki Wielkie, Żary 1, Żary 3, Żary 8;

SP nr 6 Świebodzin, os. Łużyckie 28 – 11.04.2017, godz. 12:00 dla szkół:

Bojadła, Brody Sulechowskie, Buków, Klenica, Ołobok, Międzylesie , Międzyrzecz 3, Niekarzyn, Nowe Kramsko, Szczaniec, Świebodzin 6;

SP Gronów – 12.04.2017, godz. 10:00 dla szkół:

Grabice, Gronów, Leśniów Wielki, Połupin, Słubice 3, Starosiedle, Wężyska;

WORD ZG, ul. Nowa 4B – 19.04.2017, godz. 10:00 dla szkół:

Drzonków, Nowa Sól 1, Nowa Sól 3, Nowa Sól 5, Nowa Sól 6, Świdnica, Zielona Góra 1, Zielona Góra 5, Zielona Góra 8, Zielona Góra 11, Zielona Góra 15, Zielona Góra 17, Zielona Góra 18, Zielona Góra 21;

SP Bytom O. ul. Kożuchowska 15 – 20.04.2017, godz. 10:00 dla szkół:

Bytom Odrzański, Długie, Gościeszowice, Jędrzychowice, Konradowo, Kolsko, Konotop, Krzepielów, Lubięcin, Otyń, Przecław, Przyborów, Sława, Stare Drzewce, Wschowa nr 1.