„Inspiracja, współpraca, rozwój – międzynarodowa współpraca interdyscyplinarna gwarancją rozwoju placówki edukacyjnej”
Zajęcia warsztatowe zostaną przeprowadzone przez Ambasadorów Programu eTwinning, panią Monikę Mojsiejonek i pana Kamila Matrasa w Mobilnym Centrum Edukacyjnym – specjalnym trucku szkoleniowo-dydaktycznym. W trakcie warsztatów uczestnicy doświadczą, jak nowoczesne technologie mogą wspomóc nauczyciela w organizacji procesów edukacyjnych tak, aby sprzyjały uczeniu się.
W trakcie spotkania zostaną również przedstawione zagadnienia związane z dołączeniem do programu eTwinning, które przedstawi pani Dagmara Szczecińska – Ambasador programu eTwinning w województwie lubuskim.
Uczestnictwo w konferencji jest nieodpłatne. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży uczestników.
Aby wziąć udział w konferencji należy zgłosić swój udział rejestrując się pod poniższym linkiem: http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/
Rejestracja będzie aktywna do 20 listopada 2019 r. do godz. 12.00. Ilość miejsc jest ograniczona.
RAMOWY PROGRAM KONFERENCJI
Termin: 27 listopada 2019 r.
Miejsce: Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Zaborze, ul. Witosa 30, 66-003 Zabór.
Organizator: Europejska Szkoła eTwinning - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaborze.
Odbiorcy: dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych
Ze względów organizacyjnych dotyczących funkcjonowania Mobilnego Centrum Edukacyjnego zapraszamy Państwa na spotkanie w dwóch grupach szkoleniowych.
9.00 | Rejestracja uczestników |
9.30 - 10.00 | Powitanie gości i otwarcie konferencji – Lubuski Kurator Oświaty i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze. |
10.00 - 11.15 |
Zajęcia warsztatowe w Mobilnym Centrum Edukacyjnym – I grupa Dołącz do eTwinning, przerwa kawowa - II grupa |
11.15 - 12.30 |
Zajęcia warsztatowe w Mobilnym Centrum Edukacyjnym – II grupa Dołącz do eTwinning, przerwa kawowa - – I grupa |
12.45 | Zakończenie |
Dyrektorzy i nauczyciele uczestniczący w szkoleniu w Mobilnym Centrum Edukacyjnym otrzymują certyfikaty.
Rozpoczęcie: 2019-11-27 09:00:00
Zakończenie: 2019-11-27 12:45:00
Rejestracja została zamknięta. Osiągnięto limit uczestników.
(lista jest weryfikowana, limit może ulec zmianie).
Lista aktualnych uczestników
Zajętych: 30, Wolnych: 0, Max: 30
Lp. | Imię, Nazwisko | Identyfikator | Placówka | Zgłoszono |
---|---|---|---|---|
30. | Sabina To... | #7362 | Szkoła Podstawowa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku | 07.11 16:33 |
29. | Patrycja Ci... | #7363 | Zespół Edukacyjny I. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku | 07.11 16:49 |
28. | Katarzyna El... Sz... | #7364 | Zespół Edukacyjny I. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku | 07.11 16:52 |
27. | Maria Ja... | #7365 | Zespół Edukacyjny im. Bojowników O Polskość Ziemi Kramskiej w Nowym Kramsku | 07.11 16:55 |
26. | Ryszard Ra... | #7366 | Szkoła Podstawowa nr 2 We Wschowie | 07.11 16:57 |
25. | Anna Ju... | #7367 | Szkoła Podstawowa nr 2 We Wschowie | 07.11 17:02 |
24. | Maciej Gr... | #7368 | Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie | 07.11 18:11 |
23. | Robert Si... ... | #7369 | Szkola Podstawa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie | 08.11 05:10 |
22. | Piotr Ci... ... | #7370 | Szkola Podstawa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie | 08.11 05:22 |
21. | Regina Sm... | #7371 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Im Janusza Korczaka | 08.11 06:11 |
20. | Elwira Ha... | #7372 | Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym | 08.11 07:49 |
19. | Robert Al... | #7373 | Szkoła Podstawowa w Siedlnicy | 08.11 08:50 |
18. | Jerzy Ch... | #7374 | Szkoła Podstawowa | 08.11 08:55 |
17. | Arleta Ja... | #7375 | Specjalny Ośrodek Skolno- Wychowawczy | 08.11 09:06 |
16. | Marcin Ci... | #7376 | Szkoła Podstawowa w Klenicy | 08.11 09:27 |
15. | Małgorzata Ki... | #7378 | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie | 08.11 10:08 |
14. | Władysław Ko... | #7379 | Zespół Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze | 08.11 10:18 |
13. | Julia Sz... | #7380 | Zespól Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze | 08.11 10:19 |
12. | Agnieszka Wi... | #7381 | Zespół Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze | 08.11 10:20 |
11. | Bogusław Wy... | #7382 | Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich | 08.11 10:35 |
10. | Mariusz Sz... | #7383 | Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej | 08.11 10:56 |
9. | Dorota Gr... | #7384 | Szkoła Podstawowa nr 1 Im.M.Kopernika w Gubinie | 08.11 10:56 |
8. | Dariusz Ko... | #7385 | Szkoła Podstawowa nr 1 Im.M.Kopernika w Gubinie | 08.11 10:57 |
7. | Agnieszka Ka... | #7386 | Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej | 08.11 10:58 |
6. | Elżbieta Ba... | #7387 | Szkoła Podstawowa nr 12 | 08.11 11:06 |
5. | Anna No... | #7388 | Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie | 08.11 11:47 |
4. | Dorota Cz... | #7389 | Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Tuplicach | 08.11 12:30 |
3. | Joanna Le... Ga... | #7390 | Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Tuplicach | 08.11 12:30 |
2. | Agnieszka Za... | #7391 | Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym | 08.11 12:36 |
1. | Barbara Gł... | #7392 | Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ołoboku | 13.11 08:57 |