Konferencja „Edukacja dla zdrowia”


Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy
szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego

Lubuski Kurator Oświaty we współpracy z Lubuskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym organizuje konferencję poświęconą promocji aktywności zdrowotnej w środowisku szkolnym. Konferencja pt. „Edukacja dla zdrowia” organizowana jest na mocy postanowień deklaracji współpracy Ministra Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Odbędzie się ona 24 kwietnia 2018 r. w godzinach 10.00 – 13.30
w
 Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta
w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 107. 

Podczas konferencji zostaną przedstawione informacje na temat programów edukacyjnych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie profilaktyki zdrowotnej, bezpieczeństwa i higieny w środowisku szkolnym.

Na konferencję serdecznie zapraszam Dyrektorów, Nauczycieli i Wychowawców szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w konferencji w celu zapoznania się z rekomendowanymi programami.

Harmonogram konferencji znajduje się poniżej.

 

 

 

 

Harmonogram konferencji

„EDUKACJA DLA ZDROWIA”

 

Godzina

Moduł

9.30-10.00

Rejestracja uczestników

10.00-10.10

Przywitanie gości

10.10- 10.30

 

Programy promocji zdrowia psychicznego „Przyjaciele Zippiego i Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”

10.30-10.45

Upowszechnianie idei programu „Szkoła Promująca Zdrowie”

10.45-11.15

 

Programy edukacyjne realizowane w szkołach przez przedstawiciela Państwowej Inspekcji Sanitarnej

11.15-11.45

Przerwa Kawowa

11.45-12.15

Upowszechnianie programu „Ruch i zdrowe żywienie”

12.15-12.30

Program „Bezpieczna szkoła +”

12.30-12.45

Promujemy zdrowy styl życia – przepisy prawa

12.45-13.05

Prawidłowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczna

13.05-13.25

Wytyczne dotyczące problemu „ciężkich tornistrów”

13.25-13.30

Zakończenie konferencji

 

 


Miejsce narady: w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Sikorskiego 107
Rozpoczęcie: 2018-04-24 10:00:00
Zakończenie: 2018-04-24 13:30:00
Rejon:
Konferencja przeznaczona dla typów:
Konferencja przeznaczona dla powiatów:


Formularz zgłoszeniowy

Osoba z której to komputera dokonano wpisu, ma możliwość jego poprawy - obok wpisu pojawi się przycisk edycji.

Imię oraz nazwisko*
Nazwa instytucji*
Adres, Miasto*
Stanowisko*
* - pola są wymagane

Lista aktualnych uczestników

Wykorzystanie miejsc: 78%
Zajętych: 156, Wolnych: 44, Max: 200
Lp. Imię, Nazwisko Identyfikator Placówka Zgłoszono
156.Joanna Aniśkiewicz #6554 Zespół Edukacyjny w Bojadłach 03.04 10:16
155.Małgorzata Bugała #6555 Zespół Edukacyjny w Bojadłach 03.04 10:27
154.Andrzej Waldman #6556 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy 03.04 12:10
153.Edyta Kosowska-Pallasch #6557 Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie 03.04 12:16
152.Stanisława Szpyra #6558 Przedszkole Publiczne w Kłodawie 03.04 12:18
151.Halina Kaczmarek #6559 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasieniu 03.04 12:31
150.Karolina Szymanek #6560 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie 03.04 13:50
149.Ewa Walkowiak #6561 Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie 03.04 14:20
148.Lidia Lewandowska #6562 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 03.04 23:02
147.Ewa Śliwczyńska #6563 Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie 04.04 08:11
146.Anna Brodnicka #6564 Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie 04.04 08:12
145.Danuta Malinowska #6565 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie 04.04 09:51
144.Anna Szemitko #6566 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie 04.04 09:53
143.Monika Jasiniak #6567 Zespół Szkół Technicznych Im.Inż.T.Tańskiego 04.04 11:23
142.Ewelina Lewandowska #6568 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 04.04 11:26
141.Maria Zawadzka #6569 Szkoła Podstawowa nr 7 04.04 11:53
140.Anna Łapinska #6570 Szkoła Podstawowa 04.04 12:11
139.Barbara Rojek #6571 Szkołą Podstawowa 04.04 12:12
138.Ewa Sikorska #6572 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp. 04.04 12:26
137.Mirosława Latarowska #6573 Szkoła Podstawowa 04.04 13:06
136.Ewa Ciwoniuk #6574 Publiczne Przedszkole Samorządowe 04.04 14:44
135.Wioletta Konieczna #6575 Szkoła Podstawowa im. Łuku Mużakowa w Nowych Czaplach 04.04 14:59
134.Iwona Utrata #6576 Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła 04.04 20:17
133.Krystyna Cepińska #6577 Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła 04.04 20:18
132.Agnieszka Buda #6578 Szkoła Podstawowa nr 2 05.04 08:05
131.Barbara Gławdel #6579 Szkoła Podstawowa w Ołoboku 05.04 08:10
130.Katarzyna Kordys #6580 Zespół Edukacyjny nr 9 05.04 08:28
129.Kamila Steblecka #6581 Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku 05.04 08:59
128.Alicja Graś #6582 Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku 05.04 08:59
127.Halina Tylka #6583 Szkoła Podstawowa w Przecławiu 05.04 09:18
126.Bernadetta Sawicka #6584 Szkoła Podstawowa w Przecławiu 05.04 09:18
125.Sabina Kwiatkowska #6585 Szkoła Podstawowa w Czarnowicach 05.04 09:25
124.Alicja Utrata-Błochowicz #6586 Szkoła Podstawowa nr 4 w Międzyrzeczu 05.04 09:56
123.Anita Kaczmarek #6587 Szkoła Podstawowa nr 4 w Międzyrzeczu 05.04 09:57
122.Mateusz Sokalski #6588 Szkoła Podstawowa w Grabicach 05.04 10:33
121.Monika Grzecznowska #6589 Szkoła Podstawowa w Grabicach 05.04 10:34
120.Ewa Danowska #6590 Przedszkole Miejskie nr 11 05.04 11:06
119.Alicja Olejniczak #6591 Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła 05.04 11:15
118.Joanna Gura #6592 Ze nr 9 05.04 12:41
117.Emilia Pawlak #6593 Przedszkole Miejskie nr 11 05.04 17:34
116.Grażyna Kwaśnica-Andrzejczuk #6594 Zespół Edukacyjny nr 9 - Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze 05.04 21:17
115.Anna Klimczak #6595 Przedszkole Miejskie nr 19, im. Jana Brzechwy 05.04 22:26
114.Dorota Tomanik #6596 Przedszkole Miejskie nr 19, im. Jana Brzechwy 05.04 22:30
113.Dorota Zdziebło #6597 Szkoła Podstawowa w Starosiedlu 06.04 07:51
112.Renata Baczuń #6598 Szkoła Podstawowa nr 4 w Gorzowie Wlkp. 06.04 09:09
111.Anna Burdka #6599 Szkoła Podstawowa 06.04 10:47
110.Alicja Borkowska #6600 Zespoł Kształcenia Specjalnego nr 1 06.04 10:54
109.Maria Głogowska #6601 Zespoł Kształcenia Specjalnego nr 1 06.04 10:56
108.Ewa Sienkiewicz #6602 Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 06.04 11:32
107.Katarzyna Kosmalska #6603 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka 06.04 11:35
106.Sławomira Marszałek #6604 Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 06.04 11:44
105.Joanna Banna #6605 Zespół Edukacyjny w Brójcach Szkoła Podstawowa w Brójcach 06.04 13:28
104.Marta Ambroży #6606 Zespół Edukacyjny w Brójcach Szkoła Podstawowa w Brójcach 06.04 13:29
103.Halina Kołodziejczyk #6607 Przedszkole nr 1 z Grupami Żłobkowymi ,,pod Jarzębinką" 06.04 13:56
102.Cecylia Brodzińska #6608 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach 06.04 14:10
101.Laurentowska Marzenna #6609 Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi 06.04 15:11
100.Agnieszka Adamcewicz #6610 Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi 06.04 15:12
99.Beata Rzewińska #6611 Przedszkole Miejskie nr 16 06.04 16:58
98.Arleta Karczmarczyk #6612 Przedszkole Miejskie nr 16 06.04 16:58
97.Agnieszka Oleszczuk #6613 Szkoła Podstawowa w Wielisławicach 08.04 19:43
96.Aldona Ułasowiec #6614 Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich 09.04 09:27
95.Dorota Żołądziejewska #6615 Szkoła Podstawowa Im.Adama Mickiewicza w Kłodawie 09.04 10:48
94.Ewa Gałat #6616 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Gorzowie Wlkp 09.04 12:49
93.Anna Kwiecińska #6617 Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Gorzowie Wlkp 09.04 12:50
92.Małgorzata Tomala #6618 Przedszkole Samorządowe nr 2 "Pinokio" 09.04 15:58
91.Elżbieta Bakunowicz #6619 Oddziały Przedszkolne w Zso nr 16 09.04 18:38
90.Marta Rosolska #6620 Zespół Edukacyjny nr 8 09.04 19:21
89.Władysław Kondras #6621 Zespół Edukacyjny nr 8 09.04 19:22
88.Tomasz Fiszer #6622 Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Międzylesiu 10.04 08:43
87.Kamilia Kubiak #6623 Szkoła Podstawowa w Wielisławicach 10.04 08:54
86.Halina Brzytwa #6624 Szkoła Podstawowa w Golicach 10.04 11:28
85.Małgorzata Klinowska #6625 Zespół Edukacyjny nr 5 10.04 11:44
84.Iwona Czemplik #6626 Szkoła Postawowa nr 1 w Sulechowie 11.04 10:26
83.Jadwiga Grabowska #6627 Przedszkole Samorządowe nr 1 "Jarzębinka" 11.04 10:26
82.Bogumiła Lewandowska #6628 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego 11.04 11:16
81.Alicja Lewandowska #6629 Szkoła Podstawowa w Wicinie 11.04 12:18
80.Jolanta Dobosz #6630 Szkoła Podstawowa w Tucznie 11.04 13:21
79.Katarzyna Sikora #6631 Szkoła Podstawowa w Bobrówku 11.04 13:23
78.Ewa Pasierbowicz #6632 Zespół Szkół Mechanicznych 11.04 15:20
77. Marzena Krawczak #6633 Szkola Podstawowa nr 1 w Sulechowie 11.04 20:59
76.Stanisława Ziniak #6634 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi 11.04 21:26
75.Agnieszka Kędziorska #6635 Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 12.04 08:10
74.Małgorzata Jakubik #6636 Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 12.04 08:10
73.Katarzyna Rado-Kurzawska #6637 I Liceum Ogólnokształcące We Wschowie 12.04 08:40
72.Mateusz Nowaczyk #6638 I Liceum Ogólnokształcące We Wschowie 12.04 08:42
71.Agnieszka Jamrożek #6639 I Liceum Ogólnokształcące We Wschowie 12.04 08:43
70.Sylwia Głąb #6640 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi 12.04 16:00
69.Bożena Iwaśków #6641 Przedszkole w Torzymiu 13.04 07:51
68.Paulina Pieluszczak - Suchodolska #6642 Psse 13.04 08:08
67.Justyna Grotus #6643 Psse 13.04 08:09
66.Izabela Myślińska #6644 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych 13.04 08:57
65.Sławomir Sitasz #6645 Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie 13.04 09:01
64.Marzena Kmetko #6646 Miejskie Przedszkole Nr3 Im Misia Uszatka 13.04 09:19
63.Krzysztof Grzybowski #6647 Szkoła Podstawowa im. Gen. Prof. Elżbiety Zawackiej w Santoku 13.04 10:01
62.Małgorzata Sosnowska #6648 Szkoła Podstawowa im. Gen. Prof. Elżbiety Zawackiej w Santoku 13.04 10:02
61.Ewa Kuczak #6649 Miejskie Przedszkole nr 17 "Chatka Puchatka" 13.04 10:47
60.Ewa Drozd #6650 Gminne Przedszkole Publiczne w Jeninie 13.04 10:48
59.Ewa Janicka #6651 Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców 13.04 10:56
58.Teresa Mazur #6652 Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie 13.04 11:09
57.Elżbieta Dominikowska #6653 Gminne Przedszkole Publiczne w Bogdańcu 13.04 11:29
56.Małgorzata Ludniewska #6654 Gminne Przedszkole w Santoku 13.04 11:34
55.Jacek Smektała #6655 Szkoła Podstawowa w Sławie 13.04 11:36
54.Anna Wilk #6656 Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców 13.04 12:11
53.Elżbieta Kuś #6657 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ściechowie 13.04 12:56
52.Dorota Naumienko #6658 Miejskie Przedszkole nr 6 13.04 12:59
51.Magdalena Ring #6659 Szkoła Podstawowa 13.04 13:20
50.Joanna Pawęska #6660 Szkoła Podstawowa im. H.Sienkoewicza w Bogdancu 13.04 15:03
49.Urszula Liczner #6661 Przedszkole Gminne Im.Midsia Uszatka w Krzeszycach 13.04 15:19
48.Dorota Fabianowicz #6662 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu 13.04 17:27
47.Katarzyna Bobowska #6663 Przedszkole w Boczowie 15.04 16:39
46.Artur Żołna #6664 Szkoła Podstawowa nr 1 Im.Przyjaciół Kostrzyna nad Odrą 16.04 07:51
45.Beata Brzezińska #6665 Zespół Edukacyjny w Kołczynie 16.04 09:24
44.Zuzanna Adułło #6666 Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu 16.04 09:42
43.Danuta Gąsior #6667 Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy 16.04 09:44
42.Halina Stefańczyk #6668 Przedszkole nr 2 16.04 09:45
41.Hanna Szostak #6669 Gminne Przedszkole 16.04 10:14
40.Beata Stankiewicz #6670 Szkoła Podstawowa im. H.Sienkiewicza w Bogdańcu 16.04 10:43
39.Katarzyna Szatkiewicz #6671 Przedszkole Miejskie nr 4 16.04 12:25
38.Magdalena Szostak #6672 Przedszkole Gminne w Wawrowie 16.04 12:52
37.Małgorzata Mukoid #6673 Szkoła Podstawowa Im.Orląt Lwowskich 16.04 13:37
36.Elżbieta Struch #6674 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków 16.04 13:37
35.Renata Cembrowicz #6675 Przedszkole Samorządowe nr 4 16.04 13:42
34.Ewa Drozdowska #6676 Zespół Szkół w Lubięcinie 16.04 14:17
33.Monika Niczyporuk #6677 Zespół Szkół w Lubięcinie 16.04 14:18
32.Jolanta Bogusz #6678 Przedszkole Miejskie nr 4 "Bajka" 16.04 14:41
31.Joanna Górna #6679 Przedszkole Miejskie nr 19, im. Jana Brzechwy 16.04 17:53
30.Magdalena Markowska #6680 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Chlebowie 16.04 19:54
29.Joanna Obrębska-Spychała #6681 Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu 17.04 07:47
28.Kamila Łopusiewicz #6682 Przedszkole Samorządowe nr 3 "Miś Uszatek" 17.04 08:38
27.Katarzyna Małyszczak #6683 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Kraj. 17.04 09:26
26.Maciej Mizera #6684 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Kraj. 17.04 09:27
25.Ewa Żółtanska #6685 Miejskie Przedszkole nr 11 "Tęczowy Zakątek" 17.04 09:57
24.Iwona Mierzejewska #6686 Miejskie Przedszkole nr 11 "Tęczowy Zakątek" 17.04 09:58
23.Milena Irzykowska #6687 Miejskie Przedszkole nr 22 "Kraina Ekoludków" 17.04 11:17
22.Joanna Józwa Jelincic #6688 Zespoł Szkół Elektrycznych 17.04 12:02
21.Agnieszka Dupcinowska-Poźniak #6689 Centrum Kształcenia Zawodowego 17.04 12:09
20.Jolanta Szlachetka #6690 Ze 4 w Zielonej Górze 17.04 13:45
19.Jolanta Maryniuk #6691 Ze 4 w Zielonej Górze 17.04 13:46
18.Halina Jreziorska #6692 Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 17.04 20:51
17.Natallia Krokh #6693 Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 17.04 21:03
16.Magdalena Janicka #6694 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przedszkole Miejskie "Bajka" 17.04 21:30
15.Maria Pietrzak-Kumor #6695 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy 18.04 07:35
14.Izabela Wilczyńska #6696 Zespól Edukacyjny nr 7 w Zielonej Górze 18.04 09:16
13.Katarzyna Pocheć #6697 Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Odzieżowych 18.04 10:21
12.Anna Kubiszyn #6698 Szkoła Podstawowa w Torzymiu 18.04 13:11
11.Maria Trocińska #6699 Zespół Szkół Specjalnych Nr14 18.04 22:50
10.Katarzyna Poźniak #6700 Szkoła Podstawowa 18.04 23:32
9.Beata Kostrzewska #6701 Przedszkole Miejskie nr 21 im. Misia Uszatka 19.04 12:37
8.Sylwia Szmajda #6702 Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 19.04 13:09
7.Lucyna Kuś #6703 Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 19.04 13:11
6.Małgorzata Hrycak #6704 Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 19.04 13:12
5.Beata Biesiadecka #6705 Przedszkole Miejskie nr 29 "Kasztanowa Kraina" 19.04 15:48
4.Wioletta Łozowska #6706 Zespół Szkół w Cybince 20.04 09:38
3.Dagmara Duszyńska #6707 Zespół Szkół Gastronomicznych Im.Febronii Gajewskiej-Karamać 20.04 10:10
2.Żaneta Szymańska #6708 Szkoła Podstawowa nr 9 20.04 11:59
1.Oliwia Głowacka - Dańkowska #6709 Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddzałami Integracyjnymi i z Oddziałami Sportowymi 20.04 12:35

Jeżeli wprowadzone dane będą wymagać korekty lub wystąpią duplikaty/rezygnacja (proszę podać identyfikator)- wszelkie uwagi prosimy kierowac pod adres
l.moskaluniec@ko-gorzow.edu.pl


używasz przeglądarki: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)

stronę przegląda 1 użytkowników (rekord. 32) , odsłon: 921