Spotkanie Ministra Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas z dyrektorami
(i nauczycielami) szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego

Szczegóły: Informujemy, że 30 stycznia br. w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie Ministra Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas z pracownikami przedszkoli, szkół podstawowych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, ośrodków doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych oraz przedstawicielami JST w następujących obszarach:

- organizacja edukacji dzieci sześcioletnich w klasie I szkoły podstawowej,
- rola edukacji przedszkolnej w przygotowaniu dzieci sześcioletnich do nauki w szkole,
- współpraca różnych instytucji w zakresie zapewnienia dzieciom prawidłowego rozwoju.

Spotkanie odbędzie się 30 stycznia br. o godz. 10.00 w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Podgórna 50. Na spotkanie zapraszam dyrektorów oraz nauczycieli ww. szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego. Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 28 stycznia br. do godz. 15.00.

Miejsce narady: Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Podgórna 50, Zielona Góra
Rozpoczęcie: 2013-01-30 10:00:00
Zakończenie: 2013-01-30 15:00:00
Rejon: -/-
Powiaty: -/-

Rejestracja została zamknięta. Osiągnięto limit uczestników.
(lista jest weryfikowana, limit może ulec zmianie).

Lista aktualnych uczestników

Wykorzystanie miejsc: 100%
Zajętych: 401, Wolnych: 0, Max: 401
Lp. Imię, Nazwisko Identyfikator Placówka Zgłoszono
401.Irena Esmund #1788 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wiechlicach 01.28 11:07
400.Dariusz Sidelnik #1787 Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Moniuszki 36 68-300 Lubsko 01.28 10:48
399.Hanna Sikorska #1786 Przedszkole nr 4 "Bajkowa Kraina" 66-300 Międzyrzecz, ul. Zachodnia 8 01.28 10:47
398.Bogusław Boryczka #1785 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie Krzepielów 35 67-410 Sława 01.28 10:38
397.Jolanta Olszewska #1784 Przedszkole Nr3 Gubin 01.28 10:34
396.Dorota Grzelak #1783 Zespół Szkół Im.M.Kopernika w Gubinie ,ul.Racławicka 2, 66-620 Gubin 01.28 10:14
395.Marian Wieczorek #1782 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. F. Chopina w Świebodzinie; Park Chopina 01.28 10:14
394.Magdalena Łopatniuk #1781 Publiczne Przedszkole nr 5 Świebodzin Osiedle Łużyckie 30 01.28 10:12
393.Barbara Szymańska #1780 Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Gościkowie ; Gościkowo 9; 66-200 Świebodzin 01.28 10:11
392.Jolanta Minge #1779 Przedszkole Samorządowe, ul. S. Batorego 1A 66-330 Pszczew 01.28 10:04
391.Irena Kipiel #1778 Publiczne Przedszkole nr 6 ul. Sulechowska 2, 66-200 Świebodzin 01.28 09:54
390.Barbara Głębocka #1777 Publiczne Przedszkole nr 4 z Grupą Żłobkową ul. Wałowa 20, 66-200 Świebodzin 01.28 09:54
389.Anna Gmiąt #1776 Publiczne Przedszkole nr 7 Os. Widok 24, 66-200 Świebodzin 01.28 09:52
388.Ewa Kubicka #1774 Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wlkp. 01.28 09:20
387.Elżbieta Kordas #1773 Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Ul Kard. S. Wyszyńskiego 1 01.28 09:17
386.Jolanta Pietrus #1772 Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku, ul. Niepodległości 2 01.28 09:13
385.Halina Szuman #1771 Szkoła Podstawowa, Stare Drzewce 55, 67-407 Szlichtyngowa 01.28 09:12
384.Helena Struniawska #1770 Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach - Kowalewo 62A 01.28 09:08
383.Ewa Bembenek #1769 Szkoła Podstawowa w Gozdnicy, 68-130 Gozdnica, Ul.Młyńska 1 01.28 09:05
382.Leszek Weichert #1768 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Ksw w Gorzowie Wlkp., ul. Chełmońskiego 1, 66-400 Gorzów Wlkp. 01.28 09:05
381.Lidia Sierewicz #1767 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego w Świebodzinie; Osiedle Łużyckie 28; 66 - 200 Świebodzin 01.28 09:02
380.Barbara Kocik-Dyszkant #1766 Miejskie Przedszkole nr 8 w Żarach 01.28 09:02
379.Jolanta Cyrankowska #1765 Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze, ul. Piastowska 9 01.28 09:00
378.Malgorzata Antkiewicz #1764 Szkola Podstawowa w Sieniawie Zarskiej 68-213 Lipinki Luzyckie Sieniawa Zarska 40 01.28 08:55
377.Małgorzata Ptasińska #1763 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach 01.28 08:46
376.Dariusz Rutkowski #1762 Zespół Edukacyjny ul. Szkolna1, 66-220 Łagów 01.28 08:44
375.Magdalena Gałandziej #1761 Szkoła Podstawowa w Piotrowie Piotrów 13 68-132 Przewóz 01.28 08:41
374.Beata Burdajewicz #1760 Publiczna Szkoła Podstawowa Lubieszów 53 67-100 N0Wa Sól 01.28 08:38
373.Agnieszka Boszko-Szczęśniak #1759 Przedszkole nr 2, ul. Piastowska 27, 68-300 Lubsko 01.28 08:28
372.Ewa Śmiałek-Kowalewska #1758 Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubsku; ul. Niepodległości 2; 68-300 Lubsko 01.28 08:27
371.Bronisława Weleszczuk #1757 Zespół Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej 01.28 08:25
370.Daniel Mika #1756 Zespół Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej 01.28 08:25
369.Krystyna Solarewicz #1755 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wlkp. w Międzyrzeczu, ul. Mickiewicza 5 01.28 08:24
368.Teresa Kaminiarczyk #1754 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wlkp. w Międzyrzeczu, ul. Mickiewicza 5 01.28 08:22
367.Joanna Związek #1753 Przedszkole Komunalne Nr2 ul. Parkowa 4 67-300 Szprotawa 01.28 08:22
366.Agata Zdebelak #1752 Przedszkole Komunalne nr 2 ul. Parkowa4 67-300 Szprotawa 01.28 08:21
365.Sławomir Matysik #1751 Szkoła Podstawowa w Kosieczynie ul. Główna 1 , 66-210 Zbąszynek 01.28 08:12
364.Halina Kwaśniewicz #1750 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Sto ul. Władysława IV 1 Zielona Góra 01.27 23:50
363.Danuta Suska #1749 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wlkp., ul. Kazimierza Wielkiego 65 B 01.27 20:56
362.Bogusława Olszewska #1748 Zespół Szkół, Ciosaniec 27, 67-410 - Sława 01.27 20:47
361.Izabala Sidelnik #1747 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku Ul.Sytrzelecka 1 01.27 19:21
360.Aneta Magdziarz #1746 Zespół Edukacyjny - Bytnica 85, 66-630 Bytnica 01.27 19:18
359.Elzbieta Hasciło #1745 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku Ul.Strzelecka 1 68-300 Lubsko 01.27 19:17
358.Małgorzata Adamek #1744 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku 01.27 18:08
357.Danuta Malinowska #1743 Zespół Edukacyjny w Kołczynie, ul. Sulęcińska 29, 66-435 Krzeszyce 01.27 17:57
356.Ewa Ciwoniuk #1742 Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzebielu 68-212 Trzebiel ul. Żarska 28 01.27 17:07
355.Teresa Smolarska #1741 Przedszkole Publiczne w Maszewie, 66-614 Maszewo 101 01.27 16:19
354.Ewa Śliwczyńska #1740 Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie Dąbroszyn 22 66-460 Witnica 01.27 13:39
353.Bernadeta Gorczyca #1739 Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. Kalinowskiego 15, 68-200 Żary 01.27 09:33
352.Elżbieta Prus #1738 Katolicka Szkoła Podstawowa, Ul.Kalinowskiego 15, 68-200 Żary 01.27 09:25
351.Małgorzata Penkal #1737 Katolicka Szkoła Podstawowa, ul. Kalinowskiego 15, 68-200 Żary 01.27 09:22
350.Iwona Tarnawa-Januszek #1736 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa; 65-031 Zielona Góra; ul. Chopina 15A 01.26 19:30
349.Krystyna Szarowska #1735 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa; 65-031 Zielona Góra; ul. Chopina 15A 01.26 19:23
348.Elzbieta Grudzińska #1734 Zielona Góra Lisowskiego 5 01.26 17:37
347.Paweł Walczak #1733 Odn Zielona Góra 01.26 17:06
346.Anna Solecka #1732 Zespół Edukacyjny w Gądkowie Wielkim ul. Kościuszki 66-235 Torzym 01.26 16:41
345.Jolanta Mularczyk-Niekrasz #1731 Szkoła Podstawowa Im Leśników Lubuskich w Boczowie ul. Gen. W. Sikorskiego 4, 66-235 Torzym 01.26 16:40
344.Anna Dziadkowiak #1730 Miejskie Przedszkole nr 5 im. Czesława Janczarskiego ul. Wałowa 12, 68-100 Żagań Dyrektor Przedszkola 01.26 16:13
343.Elżbieta Molik #1729 Szkoła Podstawowa w Walewicach, Walewice 25 66-235 Torzym 01.26 16:08
342.Olga Łuczków #1728 Zpo Górki Noteckie Cmentarna 5 01.25 22:33
341.Katarzyna Bartkowicz #1727 Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie ul. Szkolna 2 66-004 Racula 01.25 20:41
340.Milena Krzyżan #1726 Miejskie Przedszkole nr 6 , ul. Żarska 16, 68-100 Żagań 01.25 20:30
339.Anita Lange - Kluszczyńska #1725 Miejskie Przedszkole nr 6 , ul. Żarska 16, 68-100 Źagań 01.25 20:26
338.Halina Tylka #1724 Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach,67-312 Niegosławice 01.25 20:21
337.Regina Jakubiec #1723 Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach, 67-312 Niegosławice 01.25 20:20
336.Anna Sobczyńska #1722 Szkoła Podstawowa -Sosw Szprotawa 01.25 19:49
335.Małgorzata Łysoń #1721 Zespół Szkół w Tomaszowie, Leśna 1, 68-100 Żagań 01.25 18:38
334.Anna Zwolak #1720 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze ul. Chopina 15A 01.25 17:31
333.Marzena Solecka #1719 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach, Bielawy 17, 67-112 Siedlisko 01.25 17:19
332.Renata Rzeszowska #1718 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Żaganiu 01.25 15:40
331.Agnieszka Janocha #1717 Gminne Przedszkole w Przewozie, ul. Wojska Polskiego 2, 68-132 Przewóz 01.25 14:12
330.Małgorzata Soroka #1716 Zespół Szkół ul. Sobieskiego 58 67-300 Szprotawa 01.25 14:02
329.Joanna Ostaszewska #1715 Zespół Szkół w Przewozie, ul. Świerczewskiego 5,68-132 Przewóz 01.25 13:59
328.Małgorzata Karimow #1714 Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna, ul. Piłsudskiego 65, 67-100 Nowa Sól 01.25 13:53
327.Halina Butkiewicz-Łachowska #1713 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Gubin Ul.Piastowska22 01.25 13:46
326.Róża Dykiel #1712 Przedszkole Publiczne w Lubięcinie , 67-108 Lubięcin 70 01.25 13:22
325.Lidia Pstrucha #1711 Przedszkole Publiczne Ul.Głogowska 37; 67-112 Siedlisko 01.25 13:03
324.Jan Greczycho #1710 Zespół Szkół w Szczańcu 66-225 Szczaniec 75 01.25 12:46
323.Małgorzata Chorążyczewska #1709 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Zielona Góra ul. Wyspiańskiego 21 01.25 12:34
322.Bogumiła Wilgosiewicz #1708 Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy 68-200 Żary ul. 1 Maja 3A 01.25 12:25
321.Agata Muńko #1707 Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp., ul. Łokietka 23, 66-400 Gorzów Wlkp. 01.25 12:16
320.Barbara Jendrzejczak #1706 Zespół Edukacyjny nr 2 Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi "Lokomotywa" Zielona Góra ul. Tuwima 3B A 01.25 12:09
319.Małgorzata Szczypińska #1705 Zespół Edukacyjny nr 2 Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi "Lokomotywa" Zielona Góra ul. Tuwima 3B A 01.25 12:06
318.Jerzy Adamowicz #1704 Urząd Gminy w Brzeźnicy ul. Zielonogórska 30 68-113 Brzeźnica 01.25 11:52
317.Marzena Wolny #1703 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze, ul. Chopina 15A, 65-031 Zielona Góra 01.25 11:39
316.Agnieszka Bereś #1702 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze, ul. Chopina 15A, 65-031 Zielona Góra 01.25 11:38
315.Grzegorz Kardzis #1701 Publiczna Szkoła Podstawowa Im.Jana Pawła II w Smardzewie Smardzewo 95 66-225 Szczaniec 01.25 11:37
314.Edyta Kosowska-Pallasch #1700 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ochli, Ochla ul. Szkolna 1, 66-006 Ochla 01.25 11:25
313.Alina Frankiewicz #1699 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy, Miodnica 54, 68-111 Miodnica 01.25 11:22
312.Danuta Hołownia #1698 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Płotach, ul. Szkolna 1, 66-016 Czerwieńsk 01.25 11:19
311.Danuta Luch #1697 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa, Zielona Góra ul. Chopina 15 A; 01.25 11:13
310.Katarzyna Kordys #1696 Szkola Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 65-119 Zielona Góra ul. Spawaczy 3D 01.25 11:12
309.Marzena Kłos #1695 Szkola Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 65-119 Zielona Góra ul. Spawaczy 3D 01.25 11:12
308.Małgorzata Blachowska #1694 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 65-119 Zielona Góra ul. Spawaczy 3D 01.25 11:12
307.Urszula Lisiecka #1693 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 65-119 Zielona Góra ul. Spawaczy 3D 01.25 11:10
306.Lidia Dubniewska #1692 Szkola Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi 65-119 Zielona Góra ul. Spawaczy 3D 01.25 11:09
305.Joanna Grymuza #1691 Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Dobra 16 66-400 Gorzów Wlkp. 01.25 10:55
304.Wanda Mikołajczyk #1690 Miejskie Przedszkole nr 10 w Żarach Ul.Okrzei 15 01.25 10:53
303.Anna Łapińska #1689 Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich ul. Cmentarna 5 01.25 10:52
302.Maria Zrobczyńska #1687 Gminne Przedszkole Publiczne Z/s w Przylepie ul. 22 Lipca 61 66-015 Przylep 01.25 10:25
301.Urszula Juszczak #1686 Gminne Przedszkole Publiczne Z/s w Przylepie ul. 22 Lipca 61 66-015 Przylep 01.25 10:25
300.Janusz Świąder #1685 Zespół Placówek Oświatowych w Dąbiu ul. Strażacka 4 66-600 Krosno Odrzańskie 01.25 10:19
299.Beata Guzik #1684 Zespół Placówek Oświatowych w Dąbiu ul. Strażacka 4 66-600 Krosno Odrzańskie 01.25 10:18
298.Maria Grzemna #1683 Przedszkole Komunalne nr 1 ul. Rolna 1 Szprotawa 01.25 10:13
297.Jarosław Szydełko #1682 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kostrzynie nad Odrą, ul. Sienkiewicza 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą 01.25 10:12
296.Jadwiga Grabowska #1681 Przedszkole Samorządowe nr 1 "Jarzębinka", 69-100 Słubice, ul. Kopernika 62 01.25 09:29
295.Małgorzata Tomala #1680 Przedszkole Samorządowe nr 2 "Pinokio", 69-100 Słubice, ul. 1-Go Maja 15 01.25 09:28
294.Dorota Kotuła #1679 Przedszkole Samorządowe nr 4 "Krasnal Hałabała", 69-100 Słubice, ul. Boh. Warszawy 8 01.25 09:26
293.Anna Szurko #1678 Przedszkole Samorządowe nr 3 "Miś Uszatek", 69-100 Słubice, Ul Podchorążych 3 01.25 09:24
292.Bogusław Korczak #1677 Szkoła Podstawowa w Siedlnicy, Siedlnica 133, 67-400 Wschowa 01.25 09:15
291.Mikołaj Błaszczyk #1676 Szkoła Podstawowa w Osowej Sieni, Osowa Sień 45F, 67-400 Wschowa 01.25 09:12
290.Ryszard Ratajczak #1675 Szkoła Podstawowa nr 2 We Wschowie, ul. Wolsztyńska 4, 67-400 Wschowa 01.25 09:00
289.Kamilla Chudzińska #1674 Szkoła Podstawowa w Konradowie Konradowo 63 67-400 Wschowa 01.25 08:59
288.Kinga Krutulska #1673 Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" im. Janusza Korczaka w Zielonej Górze, ul. Dzika 6 , 65 - 181 Zielona Góra 01.25 08:55
287.Barbara Pilecka #1672 Publiczne Przedszkole nr 3 im. Czesława Janczarskiego w Świebodzinie, ul. Gen. Świerczewskiego 2, 66-200 Świebodzin 01.25 08:40
286.Grażyna Fidek #1671 Szkoła Podstawowa w Piotrowie Piotrów 13 68-132 Przewóz 01.25 08:22
285.Marzanna Greń #1670 Zespół Szkół w Brodach, ul. Kilińskiego 11; 68-343 Brody 01.24 21:08
284.Bogumiła Stankiewicz #1669 Zespół Edukacyjny nr 3, Zielona Góra, Os. Pomorskie 13 01.24 20:09
283.Edyta Kilimar Knap #1668 Szkoła Podstawowa w Wichowie Wichów 24 68-113 Brzeźnica 01.24 20:03
282.Brygida Konieczna #1667 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego ul. Św. Jana Bosco 1 66-340 Przytoczna 01.24 19:21
281.Zofia Szachowicz #1666 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze ul. Chopina 15A 01.24 19:09
280.Bogusław Baszczak #1665 Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego Zielona Góra Ul Staszica 2 01.24 19:07
279.Jadwiga Chmielewska #1664 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze ul. Chopina 15A 01.24 19:01
278.Jarosław Chojak #1663 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze, ul. Chopina 15A,zielona Góra 01.24 18:44
277.Ewa Laskowska #1662 Niepubliczne Przedszkole " Ence- Pence" Żary ul. Strzelców 8 01.24 18:34
276.Barbara Gławdel #1661 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku 66-213 Skąpe Ołobok Ul Wojciechowskiego 25 01.24 18:05
275.Danuta Kaczmarek #1660 Publiczne Przedszkole w Drezdenku Kopernika 16, 66-530 Drezdenko 01.24 17:39
274.Małgorzata Prońko #1659 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa ul. Chopina 15A 65-001 Zielona Góra 01.24 15:47
273.Aldona Ułasowiec #1658 Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Ks. J. Popiełuszki 31, 66-500 Strzelce Krajeńskie 01.24 15:41
272.Renata Dubas #1657 Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie, ul. Kopernika 22 01.24 15:32
271.Katarzyna Kozakowska #1656 Miejskie Przedszkole nr 38, 65-273 Zielona Góra ul. Braniborska 13 01.24 15:27
270.Małgorzata Jurcz #1655 Powiatowy Zespół Ekonomiczno- Administracyjny w Strzelcach Kraj. ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7, 66-500 Strzelce Kraj. 01.24 15:26
269.Jadwiga Zarzeczna-Rosół #1654 Zespół Szkół nr 1 w Szprotawie, ul. Kopernika 22 01.24 15:16
268.Adam Szymczak #1652 Szkoła Podstawowa nr 1,im Henryka Sienkiewicza ,ul. Wyszyńskiego 17, 65-536 Zielona Góra 01.24 14:13
267.Elżbieta Najdek #1651 Zespół Szkół w Tomaszowie, Leśna 1, 68-100 Żagań 01.24 14:05
266.Magdalena Piotrowska #1650 Zespół Szkół w Tomaszowie, Leśna 1, 68-100 Żagań 01.24 14:04
265.Beata Żelechowska #1649 Niepubliczne Przedszkole " Pod Muchomorkiem" w Zbąszynku 01.24 14:01
264.Małgorzata Włodarczyk #1648 Miejskie Przedszkole nr 3 im. M.Kownackiej; 68-100 Żagań, ul. X-Lecia Pl 24 01.24 14:00
263.Iwaniec Elżbieta #1647 Szkoła Podstawowa nr 8 Zielona Góra Kapielowa 7 01.24 13:57
262.Katarzyna Piętka #1646 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Chotkowie, 68-113 Brzeźnica 01.24 13:54
261.Elżbieta Sipurzyńska-Tomczyszyn #1645 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Chotkowie,68-113 Brzeźnica 01.24 13:51
260.Irena Ostrowska #1644 Miejskie Przedszkole nr 4, Żary 68-200 ul. Sikorskiego 22 01.24 13:50
259.Jadwiga Zdrankowska #1643 Miejskie Przedszkole nr 4, Żary 68-200 ul. Sikorskiego 22 01.24 13:49
258.Anna Rajtakowska #1642 Zespół Szkół nr 1 w Żaganiu ul. Żarska 1 68-100 Żagań 01.24 13:37
257.Ewa Omelczuk #1641 Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła Ii, ul. Kolejowa 4, 66-210 Zbąszynek 01.24 13:37
256.Iwona Wasiak #1640 Samorządowe Przedszkole w Łagowie ul. Słoneczna1 01.24 13:35
255.Renata Lisiewicz #1639 Zespół Edukacyjny w Kolsku, ul. Piastowska 48, 67-415 Kolsko 01.24 13:35
254.Marzena Pomian #1638 Przedszkole - Ochronka P.w.św. Elżbiety ul. Konopnickiej 13 67 - 120 Kożuchów 01.24 13:35
253.Tomasz Chwałek #1637 Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku ul. Kasztanowa 19; 67-112 Siedlisko 01.24 13:25
252.Małgorzata Bryjak #1635 Samorządowe Przedszkole nr 1 "Tu Mieszka Bajeczka", ul. Moniuszki 9; 67-400 Wschowa 01.24 13:13
251.Dorota Busz #1634 Przedszkole nr 5 , ul. J. Korczaka 2A, 68-300 Lubsko 01.24 13:13
250.Sylwia Bąkiewicz #1633 Samorządowe Przedszkole nr 3 ul. Plac Kosynierów 1; 67-400 Wschowa 01.24 13:12
249.Lidia Toś #1632 Samorządowe Przedszkole nr 5 "Słoneczne Przedszkole" Ul.Targowa 8; 67-400 Wschowa 01.24 13:11
248.Beata Purwiel #1631 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu ul. Wojska Polskiego1 01.24 13:10
247.Barbara Znamiec #1630 Miejskie Przedszkole nr 20 65-807 Zielona Góra ul. Studzianki 8 01.24 13:01
246.Halina Siwczak #1629 Przedszkole nr 1 z Grupami Żłobkowymi ,,pod Jarzębinką,,ul. Dr T. Podbielskiego 5 66-300 Międzyrzecz 01.24 12:56
245.Mariola Sznaikart #1628 Zespół Szkół ul. Pułaskiego 4 , 68-200 Żary 01.24 12:51
244.Pisarska Aleksandra #1627 Zespół Szkół ul. Pułaskiego 4 , 68-200 Żary 01.24 12:50
243.Andrzej Ziarek #1626 Zespół Szkół w Lubięcinie , 67-108 Lubięcin 82 01.24 12:44
242.Bożena Świderska #1625 Miejskie Przedszkole nr 2, ul. X- Lecia Pl 13, 68- 100 Żagań 01.24 12:43
241.Maria Bogumiła Bajerska #1624 Zespół Szkół ul. Pułaskiego 4 , 68-200 Żary 01.24 12:42
240.Ewa Łysień #1623 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II ul. 1 Maja 7; 66-100 Sulechów 01.24 12:31
239.Grażyna Skurka #1622 Miejskie Przedszkole nr 37, Ul.Węgierska 9 65-941 Zielona Góra 01.24 12:28
238.Marta Czerniawska #1621 Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi 67-100 Nowa Sól, ul. Gimnazjalna 11 01.24 12:28
237.Elżbieta Kawka #1620 Zespół Szkół w Trzebielu 68-212 Trzebiel Ul.Szkolna 5 01.24 12:26
236.Małgorzata Kierus #1619 Publiczna Szkoła Podstawowa; Ogardy 26, 66-500 Strzelce Kraj. 01.24 12:26
235.Daria Ćwiertnia - Paprota #1618 Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Drezdenku, Ul.Kościuszki 31 01.24 12:25
234.Katarzyna Sikora #1617 Publiczna Szkoła Podstawowa; ul. Choszczńska 7, 66-510 Bobrówko 01.24 12:24
233.Beata Maksimów #1616 Zespół Szkół w Brzeźnicy, 68-113 Brzeźnica, ul. Zielonogórska 26 01.24 12:24
232.Iwona Dolczewska #1615 Miejskie Przedszkole nr 37, Ul.Węgierska 9 65-941 Zielona Góra 01.24 12:23
231.Beata Raczkowska #1614 Miejskie Przedszkole nr 7 w Żarach ul. Szymanowskiego 2, 68-200 Żary 01.24 12:18
230.Rogacewicz Renata #1613 Miejskie Przedszkole nr 34 01.24 12:17
229.Grażyna Szczepanik #1612 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Sobieskiego 69 67-300 Szprotawa 01.24 12:17
228.Renata Lenart #1610 Przedszkole Publiczne ul. Dworcowa 19, 67-115 Bytom Odrzański 01.24 12:16
227.Grażyna Żarkowska #1609 Miejskie Przedszkole nr 25 "Bajka", 65-762 Zielona Góra Al. Wojska Polskiego 82A 01.24 12:13
226.Ludmiła Jóźwik #1608 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach, 66-500 Strzelce Krajeńskie 01.24 12:12
225.Iwona Kamzelska #1607 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tucznie, ul. Szkolna 1, 66-510 Bobrówko 01.24 12:11
224.Alicja Lewandowska #1605 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry, Wicina 15, 68-320 Jasień 01.24 12:08
223.Andrzej Brychcy #1604 Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze Ul.Francuska 10 01.24 12:07
222.Zygfryd Gandecki #1603 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Zielona Góra ul. Wyspiańskiego 21 01.24 12:03
221.Ewa Tabaczyńska #1602 Miejskie Przedszkole nr 1 w Żarach ul. 9 Maja 10, 68-200 Żary 01.24 12:00
220.Małgorzata Zdrojewska #1601 Zespół Szkół w Witoszynie 01.24 12:00
219.Jadwiga Gargula #1600 Zespół Szkół w Witoszynie 01.24 11:59
218.Agnieszka Tatarek #1599 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Golinie 01.24 11:59
217.Sławomir Muzyka #1598 Szkoła Podstawowa im. H.Sienkiewicza,ul.M.Konopnickiej 10,68-320 Jasień 01.24 11:56
216.Ewa Dublańska #1597 Przedszkole Nr2 ul. Krzywoustego2 Krosno Odrzańskie 01.24 11:52
215.Barbara Udziela #1596 Zespół Szkół w Kowalowie, ul. Rzepińska 10, 69-110 Rzepin 01.24 11:52
214.Jolanta Czekalska #1595 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach 01.24 11:50
213.Renata Chilarska #1594 Szkoła Podstawowa Im.Józefa Wybickiego Łysiny 2 67-400 Wschowa 01.24 11:49
212.Marzena Mosakowska-Wrona #1593 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach, ul. Witosa 25, 68-200 Żary 01.24 11:47
211.Anna Szewczyk #1592 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Golinie 01.24 11:45
210.Dorota Chmielewska #1591 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 66-200 Świebodzin ul. Żaków 3 01.24 11:42
209.Beata Ostrycharczyk #1590 Punkt Przedszkolny Tup Tup ul. Strumykowa 15J Zielona Góra 01.24 11:41
208.Danuta Wilińska-Grzesiuk #1589 Zespół Szkół Specjalnych w Wojnowie Przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym Dla Dzieci , 66-120 Kargowa, Wojnowo 7A 01.24 11:39
207.Halina Działoszyńska #1588 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, 66-440 Skwierzyna, ul. Mickiewicza 1 01.24 11:36
206.Danuta Staryk #1587 Miejskie Przedszkole nr 4, Żary 68-200 ul. Sikorskiego 22 01.24 11:33
205.Mariola Krasowska #1586 Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza, 68-200 Żary, ul. 9 Maja 8 01.24 11:32
204.Teresa Kandulska #1585 Miejskie Przedszkole nr 7 Zielona Góra 65-409 Ul Moniuszki 33 01.24 11:24
203.Małgorzata Mejza #1584 Zsz Pbo Sp. z O.O. ul. Botaniczna 77 Zielona Góra 01.24 11:24
202.Renata Rynkiewicz #1583 Przedszkole Publiczne, 67-320 Małomice, ul. Chrobrego 8 01.24 11:21
201.Alicja Polak #1582 Zespół Szkół, 67-320 Małomice, ul. Plac Tysiąclecia 3 01.24 11:18
200.Zdzisław Pilarski #1581 Zespół Szkół, 67-320 Małomice, ul. Plac Tysiąclecia 3 01.24 11:16
199.Teresa Karolczuk #1579 Przedszkole Samorządowe nr 1, Ul.Brygady Saperów 35, Strzelce Krajeńskie 01.24 11:13
198.Tomasz Kaczmarek #1578 Zespół Szkół w Grabicach Grabice 59 66-620 Gubin 01.24 11:12
197.Jolanta Janicka #1577 Miejskie Przedszkole nr 10 z Oddzialami Integracyjnymi 01.24 11:11
196.Elwira Hajnos-Pituch #1576 Szkoła Podstawowa Mirocin Dolny 28 67-120 Kożuchów 01.24 11:10
195.Dorota Bania #1575 Miejskie Przedskole nr 10 z Oddzialamiintegracyjnymi "Wyspa Dzieci" 65-561 Zielona Góra ; ul. Monte Cassino 21A - Nauczyciel 01.24 11:10
194.Aldona Pospiech #1574 Miejskie Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi "Wyspa Dzieci" 65-561 Zielona Góra; ul. Monte Cassino 21A - Dyrektor 01.24 11:09
193.Grażyna Marculewicz #1573 Sp im. Lotników Alianckich w Iłowej 01.24 11:05
192.Beata Miniach #1572 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr5 67-100 Nowa Sól, ul. Walki Młodych 2 01.24 11:03
191.Beata Laskowska - Trzeciak #1571 Sp im. Lotników Alianckich w Iłowej 01.24 11:02
190.Alicja Wojtowicz #1570 Zespół Szkół ul. Sobieskiego 58 67-300 Szprotawa 01.24 11:01
189.Liliana Witczuk-Kamieniarz #1569 Psp-7 im. Mikołaja Kopernika - Zielona Góra, Ul.Zielonogórska 5 01.24 10:58
188.Małgorzata Miszczak #1568 Przedszkole Komunalne nr 3 Pod Dębami w Szprotawie 01.24 10:56
187.Alina Godbole #1567 Przedszkole Komunalne nr 1 Szprotawa, ul. Rolna 1 01.24 10:50
186.Mariola Malska #1566 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipinkach Łużyckich, ul. Szkolna 7, 68-213 Lipinki Łużyckie 01.24 10:47
185.Barbara Kusiak #1565 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Konstytucji 3 Maja 60, 66-300 Międzyrzecz 01.24 10:47
184.Arletta Stachecka #1564 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Konstytucji 3 Maja 60, 66-300 Międzyrzecz 01.24 10:46
183.Małgorzata Krasuska #1563 Szkoła Podstawowa w Gozdnicy, 68-130 Gozdnica, Ul.Młyńska 1 01.24 10:35
182.Dorota Czajkowska #1562 Szkoła Podstawowa w Gozdnicy, 68-130 Gozdnica, Ul.Młyńska 1 01.24 10:31
181.Anna Nowak #1561 Ośrodek Dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach, 68 - 200 Żary 01.24 10:28
180.Małgorzata Sendecka #1560 Urząd Miejski w Małomicach, Plac Konstytucji 3 Maja 1, 67-320 Małomice 01.24 10:27
179.Janusz Stasiak #1559 Ośrodek Dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach, 68 - 200 Żary 01.24 10:27
178.Renata Żurawka #1558 Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów 40, 68 - 200 Żary 01.24 10:25
177.Anna Lisek #1557 Zespół Szkół w Grabiku, 68-200 Żary, Grabik 102 01.24 10:21
176.Władysława Stasiak #1556 Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów 40, 68-200 Żary 01.24 10:20
175.Ewa Bembnowicz #1555 Przedszkole Miejskie nr 1, 67-120 Kożuchów ul. 22 Lipca 45 01.24 10:17
174.Anna Mikołajczak #1554 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Gorzów Wlkp. ul. Czereśniowa 4 i 01.24 10:15
173.Stefania Mirecka #1553 Zespół Szkół Im.Józefa Wybickiego Ul.Kościelna 9, 67-115 Bytom Odrzański 01.24 10:15
172.Dorota Piechocka #1552 Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy , ul. Wojska Polskiego 19, 68-208 Łęknica 01.24 10:13
171.Małgorzata Jung #1551 Przedszkole nr 1 w Sulęcinie 01.24 10:10
170.Wanda Pacak #1550 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie. Niekarzyn 4, 66-213 Skąpe 01.24 10:03
169.Monika Świątkowska #1549 Miejskie Przedszkole nr 19, 65-735 Zielona Góra, ul. Batorego 53 01.24 09:59
168.Ewa Janicka #1548 Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie 01.24 09:59
167.Barbara Dudzik #1547 Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Szprotawie, ul. Sobieskiego 69, 67-300 Szprotawa 01.24 09:58
166.Edyta Jakóbczak #1546 Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie 01.24 09:58
165.Helena Romańczuk #1545 Zespół Szkół w Cybince, ul. Szkolna 15, 69-108 Cybinka 01.24 09:57
164.Regina Korzeniowska #1544 Szkoła Podstawowa w Sosw Szprotawa 01.24 09:57
163.Sylwester Chocholski #1543 Urząd Miejski Szprotawa ul. Rynek 45, 67-300 Szprotawa 01.24 09:56
162.Bogumiła Kieler #1542 Zespół Szkół w Tuplicach, ul. Daszyńskiego 1, 68-219 Tuplice 01.24 09:54
161.Sylwia Klejnglas-Tusznio #1541 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gubinie, ul. Pułaskiego 1 01.24 09:54
160.Ewa Osłońska #1540 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trzebowie Trzebów 28 67-320 Małomice 01.24 09:46
159.Ewa Abrasowicz #1539 Szkoła Podstawowa nr 15 w Zielonej Górze im. 4 Dywizji Piechoty Wojska Polskiego, ul. Lisia 37, 65-093 Zielona Góra 01.24 09:40
158.Jerzy Koziura #1538 Zespół Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp., ul. Szarych Szeregów 7 01.24 09:38
157.Piotr Talaska #1537 Szkoła Podstawowa nr 4 w Gorzowie Wlkp. 01.24 09:38
156.Irena Andruszkiewicz-Baryła #1536 Zespół Szkół w Bieniowie, ul. Dolna 5A, 68-200 Żary 01.24 09:36
155.Ewa Mielniczuk #1535 Zespół Szkół w Mirostowicach Dolnych 01.24 09:32
154.Wojciech Mielniczuk #1534 Zespół Szkół w Mirostowicach Dolnych 01.24 09:31
153.Anita Krzyżaniak #1533 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w Żarach, Ul Częstochowska 15, 68-200 Żary 01.24 09:26
152.Jerzy Kaliszan #1532 Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp., ul. Łokietka 23, 66-400 Gorzów Wlkp. 01.24 09:23
151.Bożena Skoczna #1531 Przedszkole Miejskie nr 4 w Gorzowie Wlkp.Ul. Kobylogórska 107 01.24 09:21
150.Elżbieta Citak #1530 Przedszkole Miejskie w Gozdnicy ul. Kombatantow 11 01.24 09:11
149.Edyta Nawrotkiewicz #1529 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Zielona Góra Pl. Powstańców Wlkp 4 01.24 09:01
148.Laura Maciejewska #1528 Samorządowe Gimnazjum w Kożuchowie ul. Anny Haller 1 67-120 Kożuchów 01.24 08:56
147.Dariusz Miśkiewicz #1527 Samorządowe Gimnazjum w Kożuchowie ul. Anny Haller 1 67-120 Kożuchów 01.24 08:54
146.Jadwiga Korecka #1526 Miejskie Przedszkole nr 39 "Słoneczko", ul. Lisia 51 A, 65-093 Zielona Góra 01.24 08:46
145.Henryk Kosicki #1525 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno 31 66-340 Przytoczna 01.24 08:37
144.Bogumiła Moskaluk #1524 Szkoła Podstawowa nr 6 Ul.Moniuszki 19, 65-409 Zielona Góra 01.24 08:19
143.Beata Machelska #1523 Szkoła Podstawowa nr 3 w Drezdenku, ul. Portowa 1,66-530 Drezdenko 01.24 07:06
142.Jolanta Baworowska #1522 Miejskie Przedszkole nr 3 im. Fundacji Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy 68-200 Żary ul. 11 Listopada 22 01.23 23:13
141.Zdzisława Flens #1521 Przedszkole Gminne Kasztanowa Kraina 66-340 Przytoczna ul. Parkowa 7 01.23 22:49
140.Alicja Wisz #1520 Niepubliczne Przedszkole "Pod Muchomorkiem" w Ciborzu, Cibórz 21, 66-213 Skape 01.23 22:20
139.Iwona Boryczka #1519 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Strączu 67-410 Sława 01.23 22:19
138.Ewa Nowakowska #1518 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Zielona Góra Pl. Powstańców Wlkp 4 01.23 22:08
137.Marzena Kmetko #1517 Miejskie Przedszkole Nr3 im. Misia Uszatka 65-042 Zielona Góra Ul Al. Niepodległości 29 01.23 21:46
136.Maria Lewandowska #1516 Gminne Przedszkole 66-225 Szczaniec 190A 01.23 21:19
135.Marek Olczyk #1515 Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze 01.23 21:00
134.Danuta Piwońska #1514 Zespół Edukacyjny nr 3, Zielona Góra, Os. Pomorskie 13 01.23 20:57
133.Grażyna Kaczmarczyk #1513 Przedszkole Samorządowe im. Juliana Tuwima, 68-343 Brody, ul. Traugutta 11 01.23 19:52
132.Renata Stachowska #1512 Miejskie Przedszkole nr 34 "Rozśpiewane Przedszkole" ul. Westerplatte 11A 65-001 Zielona Góra 01.23 19:48
131.Elżbieta Nowicka-Nasiadka #1511 Zespół Edukacyjny nr 1 65-129Zielona Góra Ul.Truskawkowa 12 01.23 19:09
130.Magdalena Grysiewicz #1510 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwieńsku, Ul Zielonogórska 43B, 66-016 Czerwieńsk 01.23 18:48
129.Zdzisława Mickiewicz-Smutek #1509 Szkoła Podstawowa Gęstowice 66-614 Maszewo 01.23 18:23
128.Krystyna Gębicka #1508 Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze, ul. Chopina 15 A 01.23 17:46
127.Jacek Gębicki #1507 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku, ul. Graniczna 5A, 66-016 Czerwieńsk 01.23 17:42
126.Beata Byczkiewicz #1506 Przedszkole Gminne w Lubiszynie z Filią w Baczynie ul. Myśliborska 18, 66-433 Lubiszyn 01.23 17:30
125.Tamara Modrzyk #1505 Niepubliczne Przedszkole Pod Muchomorkiem Babimost, ul. Konstytucji 3 Maja 5, 66-110 Babimost 01.23 17:28
124.Ewa Szmańda #1504 Zespół Edukacyjny Przedszkole Integracyjne, ul. Mickiewicza 26, 66-440 Skwierzyna 01.23 16:58
123.Ewa Przybyła-Mężyńska #1503 Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego w Cigacicach 01.23 16:15
122.Katarzyna Bobowska #1502 Publiczne Przedszkole w Boczowie, ul. Zakładowa 1, 66-235 Torzym 01.23 16:14
121.Katarzyna Grabowska #1501 Szkoła Podstawowa w Górzynie 01.23 14:43
120.Jolanta Kaczkiełło -Ostrowska #1500 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Ul.Arciszewskiego 13, 67-100 Nowa Sól 01.23 14:15
119.Anna Marusiak #1499 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie, Strzegów 79, 66-620 Gubin 01.23 14:12
118.Beata Lewandowska #1498 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie, Strzegów 79, 66-620 Gubin 01.23 14:10
117.Beata Skowron #1497 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie, Strzegów 79, 66-620 Gubin 01.23 14:08
116.Izabella Korejwo #1496 Gminny Zespół Oświaty Międzyrzecz ul. Wojska Polskiego 13B 01.23 14:04
115.Beata Zawada #1495 Przedszkole w Czerwieńsku ul. Graniczna 10A 01.23 13:57
114.Iwona Kaniewska #1494 Przedszkole Miejskie Ilowa Ul Żagańska 40A 01.23 13:15
113.Anna Wesołowska #1493 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 66-470 Kostrzyn nad Odrą ul. Osiedle Leśne 5 01.23 13:11
112.Jolanta Zawadzka #1492 Szkoła Podstawowa w Wichowie Wichów 24 68-113 Brzeźnica 01.23 13:09
111.Aniela Blatkiewicz #1491 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna 66-470 Kostrzyn nad Odrą ul. Osiedle Leśne 5 01.23 13:09
110.Urszula Pluta #1490 Szkoła Podstawowa w Szczepanowie, Szczepanów 39A, 68-120 Iłowa 01.23 13:06
109.Dariusz Wróblewski #1489 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kargowej, 66-120 Kargowa, ul. Marchlewskiego 45 01.23 12:48
108.Maria Waligóra #1488 Zespół Edukacyjny , Nowe Kramsko, ul. Szkolna 15 01.23 12:47
107.Agata Widła #1487 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Kraj.Ul. J.Słowackiego 19 01.23 12:44
106.Alicja Sztandera #1486 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krosno Odrzańskie ul. Piastów 10B,66-600 01.23 12:23
105.Anna Chinalska #1485 Zespół Edukacyjny im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ul. Szkolna 15 Osiecznica 01.23 12:21
104.Joanna Szewczyk #1484 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krosno Odrzańskie ul. Piastów 10B 66-600 01.23 12:21
103.Agnieszka Serbinowska #1483 Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza ul. Pułaskiego 3 66-600 Krosno Odrzańskie 01.23 12:16
102.Wanda Śpiewak #1482 Szkoła Podstawowa nr 3 im. I. Łukasiewicza ul. Pułaskiego 3 66-600 Krosno Odrzańskie 01.23 12:15
101.Regina Sobków #1481 Szkoła Podstawowa nr 1,im Henryka Sienkiewicza ,ul. Wyszyńskiego 17, 65-536 Zielona Góra 01.23 12:15
100.Joanna Apanasewicz #1480 "Mała Szkoła" Niepubliczna Szkoła Podstawowa 01.23 12:13
99.Wiesława Patyk-Kozłowska #1479 "Mała Szkoła" Niepubliczna Szkoła Podstawowa 01.23 12:12
98.Bożena Bukiewicz #1478 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, 65-031 Zielona Góra, Ul.Chopina 15 A 01.23 12:07
97.Bogdan Wypych #1477 Szkoła Podstawowa nr 2 66-620 Gubin , ul. Świerczewskiego 1 01.23 12:04
96.Elżbieta Nowak #1476 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Sto ul. Władysława IV 1 Zielona Góra 01.23 12:02
95.Ewa Szczerbakowicz #1475 Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta ul. Szkolna 9 66-350 Bledzew 01.23 11:59
94.Robert Siegel #1474 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie 66-620 Gubin , ul. Kresowa 48 01.23 11:59
93.Marzenna Hozakowska #1473 Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze 01.23 11:38
92.Piotr Szmytkiewicz #1472 Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej w Zielonej Górze 01.23 11:37
91.Zdzisława Rychła #1471 Zespół Edukacyjny w Trzebiechowie ul. Parkowa 4 66-132 Trzebiechów 01.23 11:35
90.Iwona Skołozubow #1470 Zespół Szkół w Wężyskach, Wężyska 162, 66 - 600 Krosno Odrz. 01.23 11:33
89.Joanna Aniśkiewicz #1469 Zespół Edukacyjny w Bojadłach ul. Szkolna 1 66-130 Bojadła 01.23 11:31
88.Zbigniew Michalewicz #1468 Szkoła Podstawowa w Lubanicach, Lubanice 20, 68-200 Żary 01.23 11:29
87.Anna Kuczak #1467 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy, Miodnica 54, 68-111 Miodnica 01.23 11:26
86.Danuta Mroczyk #1466 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, 65-031 Zielona Góra, ul. Chopina 15A 01.23 11:23
85.Aleksandra Wachowiak #1465 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, 65-031 Zielona Góra, ul. Chopina 15A 01.23 11:22
84.Renata Strzelecka #1464 Szkoła Podstawowa w Nietkowicach 01.23 11:18
83.Ewa Hasek #1463 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Międzyrzeczu,66-300 Międzyrzecz ul. Mieczysława Mikuły 1 01.23 11:18
82.Danuta Tomaszewska #1462 Zeao Urząd Gminy w Czerwieńsku 01.23 11:15
81.Renata Kołkowska #1461 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, 65-031 Zielona Góra, ul. Chopina 15A 01.23 11:13
80.Honorata Kryszewska #1460 Szkoła Podstawowa Nr1 im. F. Chopina ul. Szymanowskiego 8 68-200 Żary 01.23 11:07
79.Ewa Wołczek - Bury #1459 Zespół Szkół w Tomaszowie 01.23 10:59
78.Małgorzata Gogol #1458 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bożnowie Bożnów 69 68-100 Żagań 01.23 10:54
77.Lucyna Nowak #1457 Zespół Edukacyjny w Brójcach 01.23 10:53
76.Józef Krycia #1456 Szkoła Podstawowa w Kijach Kije 141A 66-100 Sulechów 01.23 10:45
75.Alina Kwiatkowska - Lelito #1455 Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk 65 66 - 100 Sulechów 01.23 10:41
74.Beata Smietanska #1454 Zespół Szkół w Trzebielu 68-212 Trzebiel Ul.Szkolna 5 01.23 10:37
73.Mariola Grobelna #1453 Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Sieniawie 01.23 10:36
72.Halina Łopuch #1452 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul.Drzewna 13 Zielona Góra 01.23 10:36
71.Małgorzata Kozołubska #1451 Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Toporowie 66-220 Łagów Toporów Szkolna 11 01.23 10:32
70.Bogumiła Matejczuk #1450 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Ul.Drzewna 13 Zielona Góra 01.23 10:30
69.Anna Wójcik #1449 Miejskie Przedzkole nr 17 w Zielonej Górze ul. Dra Pieniężnego 22 01.23 10:21
68.Wanda Kasińska #1448 Niepubliczne Przedszkole "Jacek i Agatka" w Zielonej Górze Ul Zachodnia 01.23 10:20
67.Dorota Naumienko #1447 Miejskie Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze ul. Wyspiańskiego 16 01.23 10:16
66.Mirosława Latarowska #1446 Szkoła Podstawowa ul. Bol. Chrobrego 68 66-133 Klenica 01.23 10:14
65.Ewa Kuczak #1445 Miejskie Przedzkole nr 17 w Zielonej Górze ul. Dra Pieniężnego 22 01.23 10:13
64.Anna Fediuk #1444 Publiczna Szkoła Podstawowa w Drzonkowie ul. Szkolna 2 66-004 Racula 01.23 10:09
63.Elżbieta Maślankowska #1443 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kożuchowie ul. Chopina 11 01.23 09:56
62.Anna Łagoda #1442 Publiczna Szkoła Podstawowa Ul.Witosa 30 Zabór 01.23 09:51
61.Danuta Masłowska #1441 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi ul. Banaszaka 1 66-470 Kostrzyn nad Odrą 01.23 09:50
60.Elżbieta Naumowicz #1440 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi ul. Banaszaka 1 66-470 Kostrzyn nad Odrą 01.23 09:49
59.Barbara Tyrańska #1439 Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lubsku, ul. Kolejowa2 01.23 09:39
58.Bogusława Podolańczuk #1438 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Okrężna 14 66-500 Strzelce Kraj. 01.23 09:38
57.Bogumiła Małmyga #1437 Miejskie Przedszkole nr 34 "Rozśpiewane Przedszkole" 01.23 09:34
56.Jolanta Jaińska #1436 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie ul. Szkolna 24 66-001 Zawada 01.23 09:26
55.Iwona Mierzejewska #1435 Miejskie Przedszkole nr 11 "Tęczowy Zakątek" Zielona Góra 65-186 Ulica L. Zamenhofa 30 01.23 09:24
54.Małgorzata Brzychcy #1434 Miejskie Przedszkole nr 11 "Tęczowy Zakątek" Zielona Góra 65-186 Ulica L. Zamenhofa 30 01.23 09:22
53.Jolanta Nieścierewska #1433 Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp., ul. Pankiewicza 5-7, 66-400 Gorzów Wlkp. 01.23 09:14
52.Teresa Ziaja #1432 Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza, 68-200 Żary, ul. 9 Maja 8 01.23 09:11
51.Ilona Szutko #1431 Przedszkole Samorządowe "Plastuś", 68-320 Jasień ul. Ogrodowa 9 01.23 09:05
50.Izabela Sańko #1430 Szkoła Podstawowa nr 2 66-600 Krosno Odrzańskie Ul.Moniuszki 30 01.23 08:58
49.Dominika Śliwczyńska #1429 Przedszkole nr 1, Krosno Odrzańskie, Ul: Srebrna Góra 2 01.23 08:54
48.Elżbieta Andruszków #1428 Przedszkole Gminne ul. Kościuszki 17, 66-350 Bledzew 01.23 08:54
47.Małgorzata Krzyszowska #1427 Przedszkole nr 3 ul. Baśniowa 1 68-300 Lubsko 01.23 08:50
46.Marzanna Odulińska #1426 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipinkach Łużyckich, ul. Szkolna 7, 68-213 Lipinki Łużyckie 01.23 08:46
45.Iza Kuligowska #1425 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipinkach Łużyckich, ul. Szkolna 7, 68-213 Lipinki Łużyckie 01.23 08:45
44.Sławomir Wojciuszkiewicz #1424 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku ul. Szkolna 11 66-530 Drezdenko 01.23 08:43
43.Beata Śnieżek #1423 Przedszkole nr 4, ul. Bolesława Chrobrego 33, 66-600 Krosno Odrzańskie 01.23 08:40
42.Krzysztof Golec #1422 Szkola Podstawowa w Sieniawie Zarskiej 68-213 Lipinki Luzyckie Sieniawa Zarska 40 01.23 08:37
41.Maria Kalska #1421 Przedszkole w Starym Raduszcu z Oddziałem Zamiejscowym w Czarnowie, Stary Raduszec 47, 66-600 Krosno Odrzańskie 01.23 08:36
40.Zuzanna Adułło #1420 Przedszkole nr 1, Krosno Odrzańskie, Ul: Srebrna Góra 2 01.23 08:35
39.Artur Kubala #1419 Zespół Szkół nr 2 w Żaganiu 01.23 08:00
38.Danuta Naglik #1418 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gubinie, ul. Pułaskiego 1 01.22 22:11
37.Jan Kruk #1417 Zespół Szkół w Brzeźnicy, 68-113 Brzeźnica, ul. Zielonogórska 26 01.22 21:06
36.Mieczysław Żmijowski #1416 Zespół Szkół w Brodach, ul. Kilińskiego 11; 68-343 Brody 01.22 20:54
35.Ewa Krauze-Michalska #1415 Szkoła Podstawowa nr 1 im. F. Chopina ul. Szymanowskiego 8 68-200 Żary 01.22 20:41
34.Ewa Sierszyńska #1414 Szkoła Podstawowa Radnica 146,66-600 Krosno Odrz. 01.22 20:39
33.Iwona Gaudyn #1413 Zespół Szkół Specjalnych ul. Poznańska 88 66-600 Krosno Odrzańskie 01.22 20:34
32.Renata Socha #1412 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żaganiu ul. X-Lecia Pl 19-21 01.22 20:30
31.Danuta Urban #1411 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II ul. Szkolna 42 68-100 Żagań 01.22 20:28
30.Agata Synowiec #1410 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ofiar Stalagu VIII C w Żaganiu ul. Wesoła 38 01.22 20:20
29.Iwona Gazińska #1409 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Staszica 1, 67-100 Nowa Sól 01.22 20:15
28.Katarzyna Wojtkowiak #1408 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Botaniczna 22, 67-100 Nowa Sól 01.22 20:14
27.Dariusz Orzeszko #1407 Zespół Edukacyjny w Trzcielu 66-320 Trzciel ul. Kościuszki 21 01.22 18:41
26.Józef Radzion #1406 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Górzynie 01.22 18:01
25.Tomasz Muńko #1405 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego w Żarach 01.22 17:59
24.Jadwiga Muńko #1404 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku 01.22 17:59
23.Mirosław Pieńkowski #1403 Zespół Szkół w Przewozie, ul. Świerczewskiego 5,68-132 Przewóz 01.22 17:50
22.Dorota Maćkowska #1402 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu 01.22 17:41
21.Małgorzata Zdanowicz #1401 Zespół Szkół nr 1 w Żaganiu 01.22 17:40
20.Małgorzata Kalinowska #1400 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Żaganiu 01.22 17:40
19.Ewa Lesińska #1399 Miejskie Przedszkole nr 18 "Czekoladowe Przedszkole" 01.22 17:31
18.Małgorzata Stodulska #1397 Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach, 68-200 Żary, ul. Częstochowska 15 01.22 17:14
17.Małgorzata Markowska #1396 Zespół Szkół w Bieniowie, 68-200 Żary, ul. Dolna 5A 01.22 17:12
16.Halina Żaczek #1395 Publiczne Gimnazjum w Czarnowicach , Czarnowice 20 , 66-620 Gubin 01.22 17:10
15.Krzysztof Rączkowski #1394 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu, Międzylesie 6, 66-213 Skąpe 01.22 16:45
14.Grażyna Goj #1393 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie ul. Wojska Polskiego 30 69-110 Rzepin 01.22 16:26
13.Barbara Groncik #1392 Urząd Miasta w Krosnie Odrzańskim ul. Parkowa 1 01.22 15:22
12.Wioletta Kula #1391 Miejskie Przedszkole nr 14 ul. Ignacego Krasickiego 12 65-512 Zielona Góra 01.22 15:17
11.Urszula Konkol #1390 Miejskie Przedszkole nr 8 ul. Witebska 1 65- 533 Zielona Góra 01.22 15:15
10.Ewa Krawczyk #1389 Publiczne Przedszkole nr 3 w Kożuchowie 01.22 15:02
9.Katarzyna Gaczyńska #1388 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kożuchowie, ul. 22 Lipca 12, 67-120 Kożuchów 01.22 14:56
8.Małgorzata Polak #1387 Zespół Szkół w Tuplicach ul. Daszyńskiego 1 68-219 Tuplice 01.22 14:40
7.Ewa Sienkiewicz #1386 Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy,ul.Wojska Polskiego 19, 68-208 Łęknica 01.22 14:29
6.Sławomira Marszałek #1385 Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy,ul.Wojska Polskiego 19, 68-208 Łęknica 01.22 14:28
5.Małgorzatab Mańko #1384 Miejskie Przedszkole nr 21 w Zielonej Górze; ul. Rydza Smigłego 5 01.22 14:18
4.Dorota Bogdanowicz #1383 Miejskie Przedszkole nr 1 w Zielonej Górze; ul. Sikorskiego 37 01.22 14:17
3.Danuta Gąsior #1382 Przedszkole nr 3 ul. Piastów 6D 66-600 Krosno Odrz. 01.22 13:52
2.Grażyna Głowacka #1381 Samorządowe Przedszkole w Tuplicaxch, ul. Kopernika 3 01.22 13:23
1.Anna Pikuła #1380 Białków 72, 69-108 Cybinka 01.22 12:51

Jeżeli wprowadzone dane będą wymagać korekty lub wystąpią duplikaty/rezygnacja (proszę podać identyfikator)- wszelkie uwagi prosimy kierowac pod adres
l.moskaluniec@ko-gorzow.edu.pl


używasz przeglądarki: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)

stronę przegląda 1 użytkowników (rekord. 32) , odsłon: 5072