23 lutego 2016

Konferencje „Make It or Break It” – dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Gorzowie Wielkopolskim

makeorbreakW imieniu organizatorów zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Gorzowie Wielkopolskim na konferencje „Make It or Break It”, które odbędą się 29 lutego 2016 r. i 10 marca 2016 r. od godziny 9:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Konferencję patronatem honorowym objął Wojewoda Lubuski, Władysław Dajczak .

W dniu 29.02.2016 r. wykłady będą prowadzone przez takie osoby jak szef BMO Microsoft Polska Pan Jacek Myrcha czy gość z RPA Pani Roeygaya Greybe Petryszyn. Poruszane będą tematy jak wyjść z własnej strefy komfortu, jak osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym oraz jak kształcić samego siebie.

10 marca 2016 r. jednym z wykładowców będzie Pani Anna Świderska – psycholog, pracownik Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.

Prosimy dyrektorów gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych o zachęcenie swoich uczniów i umożliwienie im udziału w konferencjach.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym harmonogramie oraz plakacie, a także można uzyskać u organizatora:

Bartosz Białogłowy – tel. 519 722 166

Załączniki: