14 października 2021

Konferencja z zakresu przeciwdziałania narkomanii pn. „Uzależnienia behawioralne wśród dzieci i młodzieży. Konteksty zdrowotne i społeczno-kulturowe”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do udziału w konferencji z zakresu przeciwdziałania narkomanii pn. „Uzależnienia behawioralne wśród dzieci i młodzieży. Konteksty zdrowotne i społeczno-kulturowe” w dniu 20 października 2021 roku w godzinach 10.00 – 14.00 w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze przy ul. Winiarskiej 1. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i pracowników oświaty. Moderatorem konferencji będzie Pani dr hab. Dorota Rybczyńska-Abdel Kawy: Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii. Prelegenci – specjaliści i praktycy w dziedzinie uzależnień, wygłoszą wykłady o tematyce uzależnień behawioralnych: dr hab. Piotr Plichta, Robert Rejniak, Piotr Żyto.

Zapraszamy do udziału. Termin zgłoszeń: 14.10.2021 r . Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza rekrutacyjnego dostępnego: https://forms.gle/RPqVZVy6saahTKYm9

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 68-323-18-88. W załączniku podajemy program konferencji – zapraszamy do zapoznania się z nim.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Załączniki
Konferencja

Załączniki

KONFERENCJA
Data: 2021-10-14, rozmiar: 71 KB