30 sierpnia 2017

Konferencja „Wychowanie przez sport – O funkcjonowaniu ucznia w szkole sportowej/szkole mistrzostwa sportowego – teoria a praktyka”.

Szanowni Państwo

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim, Akademickie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim uprzejmie zapraszają na konferencję naukową pt.: Wychowanie przez sport – O funkcjonowaniu ucznia w szkole sportowej/szkole mistrzostwa sportowego – teoria a praktyka. Konferencja odbędzie się 27 września 2017 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Chopina 52, blok nr 8. Uroczyste otwarcie konferencji nastąpi o godzinie 10.00

Patronat honorowy na konferencją objęli Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, Minister Sportu i Turystyki – Witold Bańka, Wojewoda Lubuski – Władysław Dajczak, Rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim – prof. dr hab. Elżbieta Skorupska – Raczyńska.

Celem konferencji jest analiza różnorodnych aspektów funkcjonowania ucznia w szkole sportowej/mistrzostwa sportowego, m.in. w kontekście jego rozwoju psychofizycznego ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy wychowawczej.

Konferencja adresowana jest do psychologów, pedagogów, dydaktyków, trenerów, wychowawców, rodziców młodych sportowców oraz innych osób zainteresowanych rozwojem adolescentów determinowanym przez sport. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do rejestracji dostępnej na serwerze Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/ zgłoszenia przyjmowane będą do 19 września 2017 r.

program Wychowanie przez sport
Data: 2017-08-30, rozmiar: 5 MB