27 listopada 2015

Konferencja: Szkoła Promująca Zdrowie jako środowisko sprzyjające rozwojowi psychospołecznemu uczniów

nowe logo spzWojewódzki Zespół Wspierający SzPZ serdecznie zaprasza dyrektorów oraz szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia na konferencję Szkoła Promująca Zdrowie jako środowisko sprzyjające rozwojowi psychospołecznemu uczniów, która odbędzie się 10 grudnia2015 r. w Szkole Podstawowej w Zawadzie, ul. Zawada-Szkolna 24, 66 -001 Zielona Góra, w godz. od 10.00 do 14.00.

Celem konferencji jest zwrócenie szczególnej uwagi uczestników na konieczność prowadzenia działań wspierających rozwój psychospołeczny dzieci i młodzieży. Podczas konferencji wręczone zostaną Wojewódzkie Certyfikaty SzPZ Lubuskiego Kuratora Oświaty – 2015.

Ze względów organizacyjnych proszę zgłosić swój udział rejestrując się pod poniższym linkiem. Ilość miejsc ograniczona.

rejstracja : ko-gorzow.edu.pl/konferencje