11 października 2021

Konferencja „Szachy w szkole” dla szkół podstawowych i placówek oświatowych z Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego.

W dniu 20 października 2021 r., w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się konferencja dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych oraz placówek oświatowych z Gorzowa Wielkopolskiego oraz powiatu gorzowskiego pn. „Szachy w szkole”. Organizatorem konferencji jest Lubuski Kurator Oświaty oraz Klub Szachowy „Stilon” Gorzów Wielkopolski. Celem spotkania jest przedstawienie zagadnień związanych z nauczaniem gry w szachy dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Do udziału w konferencji zapraszamy dyrektorów szkół podstawowych wraz z nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej lub nauczycielem zajęć świetlicowych, a także inne osoby zainteresowane popularyzacją gry w szachy w szkole lub placówce oświatowej, zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim lub na terenie powiatu gorzowskiego.

Rejestracja odbywać się będzie za pomocą systemu konferencji do dnia 19 października 2021r.  do godz. 12:00 (liczba miejsc ograniczona).

Data: 2021-10-08, rozmiar: 162 KB