6 sierpnia 2019

Konferencja ORE – dla dyrektorów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli poświęcona wdrażaniu nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych.

Szanowni Państwo

21 sierpnia 2019 r. Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie organizuje w Gorzowie Wielkopolskim konferencję dla dyrektorów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli poświęconych wdrażaniu nowej podstawy programowej w szkołach ponadpodstawowych.

Konferencja została zaplanowane dla ok. 100 osób w każdym województwie (dyrektorów szkół oraz nauczycieli: przede wszystkim języka polskiego, matematyki, historii, biologii i chemii). Program konferencji rozpoczynających się  o godz. 11.00 i  trwających  ok. 4 godzin  został podzielony na dwie części. W części ogólnej (1,5 godziny)  zostaną przedstawione założenia nowej podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej.  Następnie, w trakcie warsztatów (1,5 godziny), w zespołach przedmiotowych (język polski, matematyka, historia, biologia/chemia) doskonalone będą umiejętności z poszczególnych przedmiotów niezbędne w szkolnej dydaktyce.

Na konferencję zgłaszać się należy poprzez stronę ORE – link: http://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/4982. Termin zgłoszeń upływa 14 sierpnia 2019 r.

oceń artykuł

średnia ocena / 5. liczba głosów:

Harmonogram konferencji regionalnych
Data: 2019-08-06, rozmiar: 315 KB