7 grudnia 2021

Konferencja on-line „Rozwijanie kompetencji zawodowych poprzez udział w programie Erasmus+ oraz konkursach WorldSkills i EuroSkills”

Regionalny Punkt Informacyjny Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, działający w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zapraszają na konferencję organizowana w formule on-line „Rozwijanie kompetencji zawodowych poprzez udział w programie Erasmus+ oraz konkursach WorldSkills i EuroSkills”. Konferencja skierowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek kształcących w zawodach, pracodawców, instytucji rynku pracy, fundacji i stowarzyszeń oraz przedstawicieli organów prowadzących szkoły i placówki oświatowe. Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 10 grudnia 2021 r., w godz. 10.00 – 12.00.

REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 9 grudnia 2021 r., do godz. 16.00 na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie wielkopolskim, zakładka Na skróty – Konferencje http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/.

Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

logo wojewódzkiego urzędu pracy

Załączniki

Program konferencja RPI Gorzow 2021
Data: 2021-11-30, rozmiar: 222 KB