26 marca 2020

Komunikat Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji dotyczący uczestników programów edukacyjnych przebywających poza granicami Polski.

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zwraca się z prośbą o przekazanie informacji na temat polskich obywateli, którzy są uczestnikami programów edukacyjnych i przebywają poza granicami Polski. W tym celu należy wypełnić ankietę znajdującą się pod adresem https://polacy-za-granica.webankieta.pl. Zgromadzone dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu pomocy i wsparcia oraz mogą być w tym celu przekazywane do polskich Władz.

Prosimy o zapoznanie się z pełną wersją Informacji Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w związku z pandemią korona wirusa,( https://www.frse.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/2020-03-21_Komuniikat-FRSE.pdf) zamieszczoną na stronie internetowej FRSE, pod linkiem https://www.frse.org.pl/informacja-fundacji-rozwoju-systemu-edukacji-w-zwiazku-z-pandemia-koronawirusa/