8 lutego 2019

Komunikat dotyczący podręczników z adaptacją.

Szanowni Państwo Dyrektorzy

szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych,

informujemy, że Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, działając na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej, realizuje zadania dotyczące uzyskania od dyrektorów szkół następujących informacji:

1) zapotrzebowań na podręczniki, materiały edukacyjne, ćwiczeniowe oraz książki pomocnicze dla uczniów słabowidzących i niewidomych wydrukowanych w druku powiększonym lub w systemie Braille’a,

2) informacji o podręcznikach, materiałach edukacyjnych, ćwiczeniowych oraz książkach pomocniczych dla uczniów słabowidzących i niewidomych, które mogą być przekazane lub wypożyczone innej szkole po uzyskaniu zgody organu prowadzącego.

Powyższe informacje powinny być przekazane do ORE do 18 lutego 2019 r

W załączeniu przekazujemy list Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji, zawierający szczegółowe informacje.

Załacznik. Pismo do Dyrektorów
Data: 2019-02-08, rozmiar: 76 KB