28 grudnia 2017

Klasy patronackie w liceach ogólnokształcących i technikach – projekt Telewizji Polskiej

Informujemy, że Telewizja Polska S.A. w ramach prowadzonej przez spółkę Akademii TVP przygotowała specjalną ofertę skierowaną dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Oferta adresowana jest w szczególności do liceów ogólnokształcących prowadzących kształcenie w klasach o profilu dziennikarskim, dziennikarsko­historycznym, dziennikarsko-artystycznym, filmowym, a także do techników prowadzących naukę zawodu w branży elektronicznej, telekomunikacyjnej oraz elektrotechnicznej.

Przedstawiona przez TVP oferta jest bezpłatna. Obejmuje ona m.in. możliwość udziału uczniów w zajęciach zorganizowanych w Akademii Telewizyjnej prowadzonej przez najlepszych specjalistów i trenerów, możliwość odbycia praktyk wakacyjnych
i weekendowych w wielu działach TVP S.A oraz organizację zjazdów i obozów szkoleniowych. Propozycja współpracy szkół z TVP może obejmować również specjalistyczne doradztwo skierowane dla nauczycieli, opiniowanie szkolnych projektów
i przedsięwzięć z dziedziny mediów,  a także organizację  e-learningowych kursów wspierających naukę zawodów z szeroko pojętej branży telewizyjnej.

Więcej informacji na ten temat udziela Pan Marek Łagowski, Akademia TVP, telefon: 601 600 968, e-mail: marek.lagowski@tvp.pl

Oferta_Akademia_Telewizji_Polskiej.(1875355_1564585)
Data: 2017-12-28, rozmiar: 774 KB

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa