5 lutego 2019

IV edycja konkursu „Programować każdy może”

W imieniu organizatorów, zapraszamy uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych, 3 klas gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego do udziału w IV edycji konkursu Programować każdy może organizowanym przez: Wydział Techniczny Akademii  im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim, oraz Stowarzyszenie TALENT w Gdyni w ramach kontynuacji projektu Ogólnopolskiej Akademia Programowania

Pierwszy etap zdalny odbędzie się od 11 lutego 2019 r. od godz. 18:00 do 18 lutego 2019 r. do godziny 23:59, najlepsi uczniowie wezmą udział w drugim etapie, który odbędzie się 27 luty 2019 r.  godz. 10:00-14:00 na Wydziale Technicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Język programowania C, C++ lub Pascal.

Więcej: https://womgorz.edu.pl/

Zgłoszenia do 7 lutego 2019 r.

zaproszenie
Data: 2019-02-05, rozmiar: 176 KB
regulamin
Data: 2019-02-05, rozmiar: 114 KB

Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty
województwa lubuskiego

Dzień Edukacji Narodowej to jeden ze szczególnych dni w trakcie roku szkolnego.
To wyjątkowe święto przypomina nam, jak ważna w życiu człowieka jest edukacja, jak ważne jest wychowanie.

W tym uroczystym dniu dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za kształtowanie kreatywnych postaw uczniów, podejmowanie działań pomagających dzieciom i młodzieży rozumieć współczesnego człowieka. Dziękuję za codzienny trud sprawowania opieki i wspierania rodziców w procesie wychowania ich dzieci.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzę wspaniałych wychowanków, wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji zamierzeń wyzwalających u dzieci poczucie podmiotowości. Niech dobra relacja nauczyciela i ucznia pomaga formować osobowość młodego człowieka i odkrywać wartości.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim najlepsze życzenia.
Do podziękowań i gratulacji dołączam życzenia zdrowia i codziennej radości.

Lubuski Kurator Oświaty
Ewa Rawa